БЮТ: Відмова Тимошенко в поїздці до Брюсселя загрожує іміджу Україні

БЮТ: Відмова Тимошенко в поїздці до Брюсселя загрожує іміджу УкраїніВлада в черговий раз діє на шкоду Україні, на цей раз – відмовою лідеру партії Батьківщина Юлії Тимошенко здійснити поїздку до Брюсселя.

Про це йдеться у коментарі партії Батьківщина з щодо відмови слідчих Генеральної прокуратури у задоволенні клопотання Тимошенко про можливість виїхати за кордон у рамках обраного для неї запобіжного заходу – підписки про невиїзд.

“Після скандального візиту до Давосу Янукович в черговий раз завдав шкоди міжнародному іміджу України та європейській перспективі нашої держави. Саме так у партії Батьківщина розцінюють зрив українською владою візиту Юлії Тимошенко до Брюсселя, де у неї повинні були відбутися зустрічі з Президентом Європарламенту Єжи Бузеком та іншими лідерами Євросоюзу. Візит мав відбутися 1-2 лютого цього року “, – йдеться в повідомленні.

На думку керівництва партії, дії влади наочно демонструють, що Янукович не гребує використанням правоохоронних органів для політичного переслідування опонентів.

“Він створює перешкоди для діяльності лідера опозиційної партії як всередині країни, так і за її межами, демонструючи свій страх і розгубленість. Такі дії Януковича лише віддаляють Україну від Європейського Союзу “, – переконані в Батьківщині.

У свою чергу, бютівець Андрій Шкіль розглядає відмову Генпрокуратури у виїзді Тимошенко за кордон, як політичний тиск. “Я розглядаю це як елемент політичного тиску і політичних переслідувань лідера опозиції”, – сказав він.

Коментуючи мотивацію слідчого, який побоюється, що Тимошенко не повернеться, Шкіль заявив: “Для того, щоб слідчий мав можливість це стверджувати, він повинен володіти оперативною інформацією. Оскільки він на неї не послався, то це його окрема думка”.

“Я думаю, слідчий прийняв упереджене політично мотивоване і продиктоване зверху рішення”, – сказав Шкіль.

На думку депутата, такі дії української влади щодоТимошенко “будуть адекватно оцінені” з боку світового та європейського співтовариства. “Країни-члени Європейського Союзу та їх найближчих союзників, я впевнений, що державних візитів (Януковича) більше не буде після цього”, – зазначив він.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня