Януковича закликали внести законопроект про чисельність армії: Третій рік ЗСУ поза законом

Януковича закликали внести законопроект про чисельність армії: Третій рік ЗСУ поза закономГолова Верховної Ради України Володимир Литвин заявив, що звернеться до Президента України Віктора Януковича з проханням направити до парламенту законопроект про визначення чисельності Збройних сил України.

“Третій рік Збройні сили України поза законом. Не вносив (відповідний законопроект) Віктор Ющенко, тепер Янукович уже другий рік не вносить законопроект про чисельність Збройних сил України”, – звернувся сьогодні до голови Верховної Ради глава парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони, екс-міністр оборони України Анатолій Грицeнко.

“Це його (президента) прямий конституційний обов`язок”, – наголосив він, зазначивши, що починаючи з вересня 2010 року комітет тричі звертав увагу Президента на необхідність внесення відповідного законопроекту. Грицeнко пояснив, що від визначення чисельності Збройних сил залежить і оборонне, і фінансове планування діяльності Збройних сил України.

У свою чергу, Литвин доручив секретаріату парламенту підготувати відповідне звернення главі держави. “Стосовно питання чисельності Збройних сил я прошу підготувати звернення до президента з цього приводу”, – наголосив спікер.

Нагадаємо, раніше Анатолій Грицeнко заявив, що ситуація в українській армії близька до катастрофи. У грудні минулого року Президент Віктор Янукович заявив, що Україна готова створювати мобільну, професійну армію, оснащену сучасним озброєнням і технікою. У вересні він заявляв що питання незадовільного стану Збройних сил України не знято з порядку денного.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня