Екс-міністр освіти: Герман об`єктивно критикує концепцію освітніх реформ Табачника

Екс-міністр освіти: Герман об`єктивно критикує концепцію освітніх реформ ТабачникаЕкс-міністр науки та освіти Станіслав Ніколаєнко вважає, що критика заступника глави Адміністрації Президента Ганни Герман проекту закону про Вищу школу – об`єктивна.

Про це Ніколаєнко заявив в ефірі 5 каналу. 

“Скорочення державного замовлення Герман критикує, я думаю вона цеправильно робить. Якщо вона говорить, що не треба записувати, яка чисельністьуніверситету має бути в закон. Коли йдеться про те, що не потрібно забиратиправа у студентського самоврядування, коли йдеться, що в законі було не менше як51% повинен бути держзамовлення, а хочуть прибрати цю норму, або позбавитиправо на житло викладачів – то в цьому разі, я не кажу хто з них правий, алеАдміністрація Президента, в особі Ганни Герман, більш об`єктивна “, -переконаний екс-міністр.

Також Ніколаєнко спростував інформацію міністра освіти і науки, молоді таспорту Дмитра Табачника про кількість ВНЗ в Україні, яких останній нарахував понад900, а за даними Ніколаєнка кількість Вищих навчальних закладів у країні неперевищує 350.

“Давайте зробимо уточнення, нещодавн, шановний мною Арсеній Яценюксказав, що у нас 900, Табачником повторено було знову – 900 ВНЗ. У нас сьогодніуніверситетів, академії та інститутів, що мають статус Вищої школи десь 350, небільше. Треба глибоко розбиратися в тому, про що ми говоримо. Мова йде про те,що технікуми у нас, як перший рівень акредитації, їх умовно відносять до Вищихнавчальних закладів. Взагалі у нас їх десь 349 – 350, я думаю більше немає”,- заявив Ніколаєнко.

Він також підкреслив: “Коли ми говоримо багато або мало, я б непогоджувався, що багато. Але я б не ставив воза попереду коня, треба говорити -чи якісна у нас освіта, не якісна”.

Нагадаємо, Герман у п`ятницю заявила в прямому ефірі Першого національного,що Президент країни Віктор Янукович не підтримає запропоновану Табачникомреформу системи освіти і додала, що готова пожертвувати своєю посадою зарадитого, щоб міністром освіти був не Табачник, а хтось інший.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня