Зміна Конституції: БЮТ виключив із фракції сімох нардепів (оновлено)

Зміна Конституції: БЮТ виключив із фракції сімох нардепів (оновлено)Фракція БЮТ-Батьківщина виключила зі свого складу сімох депутатів, які проголосували за внесення змін до Конституції України щодо термінів повноважень парламенту і президента.

Про це повідомив член фракції Євген Суслов.

Відповідаючи на питання журналістів, чи дійсно парламентаріїв виключили з фракції за голосування з цього питання, він сказав: “Так, виключили”.

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті Верховної Ради, за ухвалення змін до Конституції проголосували семеро бютівців: Антон Яценко, Анатолій Семинога, Павло Мовчан, Віктор Павленко, Олег Бабаєв і Руслан Богдан.

Засідання фракції БЮТ-Батьківщина відбулося відразу ж після голосування про внесення змін до Основного закону.

Раніше керівництво фракції попереджало, що за таке голосування бютівцям загрожує виключення з БЮТ-Батьківщини.

Як повідомлялося, сьогодні, 1 лютого, Верховна Рада схвалила зміни до Конституції України, що встановлюють дату чергових виборів Президента і парламенту.

Законом уніфікуються терміни повноважень державних органів влади та органів місцевого самоврядування, які становитимуть п`ять років. Також встановлюється, що чергові вибори президента будуть проводитися в останню неділю березня п`ятого року повноважень глави держави, а вибори до Верховної Ради та місцевих рад – в останню неділю жовтня п`ятого року їх повноважень.

Перехідними положеннями закону встановлюється, що наступні вибори Верховної Ради відбудуться в жовтні 2012 року, а наступні вибори президента – в березні 2015 року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня