Перенесення виборів: хто голосував за продовження повноважень Верховної Ради

Перенесення виборів: хто голосував за продовження повноважень Верховної РадиСьогодні, 1 лютого, Верховна Рада вирішила, що чергові вибори парламенту відбудуться в останню неділю жовтня 2012 року.

Зокрема, це рішення підтримали всі 180 депутатів фракції Партії регіонів.

Крім того, продовжити повноваження парламенту погодилися семеро членів фракції БЮТ-Батьківщина: мер Кременчука Олег Бабаєв, Руслан Бoгдан, Павло Мовчан, Анатолій Семинога, Віктор Павленко та Антон Яценко.

Крім цього, 41 з 71 депутатів від НУ-НС також не проти попрацювати в парламенті до 2012 року. Зокрема, це: Володимир Ар`єв, Оксана Білозір, Лілія Григорович, Давид Жванія, Юрій Кармазін, Владислав Каськів, Юрій Ключковський, Ігор Кріль, Юрій Костенко, Микола Мартиненко, Геннадій Москаль, Олександр Омельченко, Іван Плющ, Володимир Стретович, Олександр Третьяков.

Крім того, продовження повноважень чинного складу парламенту підтримали всі комуністи (25 депутатів), всі члени фракції Блоку Литвина (20 депутатів), а також 37 позафракційних, в тому числі спікер Володимир Литвин, віце-спікер Адам Мартинюк, а також Леонід Грач, Богдан Губський, Олександр Фельдман та Тарас Чорновіл.

Як повідомлялося, сьогодні, 1 лютого, Верховна Рада схвалила зміни до Конституції України, що встановлюють дату чергових виборів Президента і парламенту.

Законом уніфікуються терміни повноважень органів влади та органів місцевого самоврядування, які становитимуть п`ять років. Також встановлюється, що чергові вибори Президента будуть проводитися в останню неділю березня п`ятого року повноважень глави держави, а вибори до Верховної Ради та місцевих рад – в останню неділю жовтня п`ятого року їх повноважень.

Перехідними положеннями закону встановлюється, що наступні вибори Верховної Ради відбудуться в жовтні 2012 року, а наступні вибори Президента – у березні 2015 року.

Після цього фракція БЮТ-Батьківщина виключила зі свого складу сімох депутатів, які проголосували за внесення змін до Конституції України щодо термінів повноважень парламенту і президента.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня