Тимошенко про скорочення фракції БЮТ: Ми не маємо права тримати в команді слабких людей

Тимошенко про скорочення фракції БЮТ: Ми не маємо права тримати в команді слабких людейЛідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко заявляє, що 7 членів фракції БЮТ-Батьківщина, хто проголосував у вівторок за внесення змін до Конституції України в частині строків проведення парламентських і президентських виборів, зробили це під тиском.

“Саме тому, що останні тижні Янукович (Президент України Віктор Янукович), Азаров (прем`єр-міністр України Микола Азаров), Клюєв (перший віце-прем`єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв), прокуратура безпосередньо тиснули на депутатів, порушуючи кримінальні справи проти членів їх сімей, проти синів, братів, чоловіків, жінок, батьків, і ці кілька народних депутатів не витримали тиску і політичних репресій”, – цитує Тимошенко її персональний сайт.

“Не можна засуджувати людей за те, що вони не здатні на подвиги. Але й тримати в команді слабких людей сьогодні ми не маємо права, і тому наша фракція виключила цих депутатів зі свого складу і від того стала сильнішою”, – прокоментувала вона сьогоднішнє рішення парламентської фракції БЮТ-Батьківщина про виключення зі своїх рядів 7 народних депутатів.

Тимошенко також зазначила, що пропрезидентська більшість у Верховній Раді України незаконно пролонгувала повноваження Верховної Ради VI скликання.

“27 березня цього року Верховна Рада, чинні народні депутати повинні піти на вибори і подивитися в очі народу. Але сьогодні змінами до Конституції провладна більшість у Верховній Раді за дорученням Януковича пролонгувала сама собі повноваження на півтора року, просто зберігаючи протизаконно свою владу … Наша фракція прийняла рішення голосувати проти таких змін до Конституції, оскільки вважаємо, що вибори повинні бути тоді, коли це передбачено Конституцією – у березні цього року. Це дозволило б позбавити нашу країну від окупантів, від людей, які сьогодні принижують Україну і принижують кожну людину “, – наголосила лідер партії.

“Ми незмінно стоїмо на позиціях боротьби проти окупаційної влади. Ми незмінно стоїмо на позиціях боротьби з мафією, і, як сказала Ліна Костенко: з колін неможливо стартувати. Тому ми не на колінах, ми боремося і ми з вами”, – резюмувала Тимошенко.

Як повідомлялося, фракція БЮТ-Батьківщина виключила зі свого складу сімох депутатів, які проголосували за внесення змін до Конституції щодо строків повноважень парламенту і президента.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня