У БЮТ розкритикували лідера УНП, який підтримав продовження повноважень Ради

У БЮТ розкритикували лідера УНП, який підтримав продовження повноважень РадиНародний депутат України від фракції БЮТ-Батьківщина Андрій Сенченко розкритикував заяву глави Української народної партії, нардепа від НУ-НС Юрія Костенка, в якій йдеться про те, що зміни Конституції – це черговий шанс для правих сил.

Про це бютівець заявив в ефірі 5 каналу.

“Знайти виправдання можна будь-яким своїм діям. Те, що зараз говорить Костенко, від імені всієї партії, а вона не настільки численна, я не думаю, що він може отак від усієї партії своєї щось говорити. Це як красивий мінус влаштувати при поганій грі. Насправді цим голосуванням вкотре розв`язали владі руки на подальше розграбування країни”, – передала заяву Сенченка прес-служба телеканалу.

Як повідомлялося, вчора, 1 лютого, Верховна Рада схвалила зміни до Конституції України, що встановлюють дату чергових виборів Президента та парламенту: наступні вибори парламенту відбудуться не в березні 2011 року, а в жовтні 2012 року, а наступні вибори Президента – у березні 2015 року.

У БЮТ висловили переконання, що зміни до Конституції було прийнято з порушенням норм Основного Закону. Зокрема, заступник голови фракції БЮТ-Батьківщина Сергій Соболєв заявив, що мінімум 25 осіб, картки яких використано у голосуванні за внесення змін до Конституції, були відсутні в сесійній залі. Крім того, фракція БЮТ-Батьківщина виключила зі свого складу сімох народних депутатів за підтримку змін до Конституції.

Крім цього, зміни до Конституції підтримав 41 з 71 депутата від НУ-НС. Один з них, нунсівець Володимир Ар`єв на своїй сторінці в Facebook написав, що під час голосування за зміни до Конституції щодо термінів проведення виборів він перебував у США зі своєю карткою для голосування, проте його голос виявився у списку “за” те, щоб попрацювати в парламенті до 2012 року. “Буду ініціювати внутрішнє розслідування у ВР. Такої нахабної фальсифікації ще не було!”, – зазначив він.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня