Партія Яценюка готова об`єднуватися лише з тим, хто розділяє її ідеологію

Партія Яценюка готова об`єднуватися лише з тим, хто розділяє її ідеологіюПартія Фронт змін готова об`єднуватися з усіма партіями, які поділяють її ідеологію, заявив лідер партії, депутат Верховної Ради від фракції НУ-НС Арсеній Яценюк.”Я відкритий до переговорів з усіма – ідеологічна платформа політичної партії Фронт змін є на сайті”, – заявив Яценюк увечері 2 лютого в ефірі 5 каналу.

При цьому він ухилився від відповіді на запитання, з якими саме партіями його політсила веде переговори про об`єднання. “Є найголовніше – бачення майбутнього країни, бачення того, як об`єднати навколо нових українських ідей, наголошую – нових. Дуже важливо усвідомити, що є дуже багато політичних партій. Я їх щиро поважаю. Але ми різні політичні покоління. Є частина політичного покоління з минулого, а частина – з майбутнього. Я хочу, щоб ми були політичним поколінням майбутнього “, – наголосив політик.

Він додав, що нове покоління політиків має переосмислити відповідальність перед виборцями. “Потрібно провести набагато більш широку дискусію про об`єднання … Є якийсь міф про те, що нібито якщо дві або три, або п`ять, або десять політичних партій домовляться, то це буде таке потужне об`єднання, яке щось змінить у країні. Я думаю, що нам треба не з політичними лідерами домовлятися, ми зараз зобов`язані домовлятися з українським народом “, – сказав Яценюк.

За його словами, в Україні склалася погана традиція, коли демократичні партії тільки ведуть переговори про об`єднання, але до конкретних справ не доходять.

Як повідомлялося, колишній президент (2005-2010 роки), лідер партії Наша Україна Віктор Ющенко сумнівається в можливості об`єднання кількох опозиційних партій в одну політичну силу. Заступник голови Ради Микола Томенко також сумнівається в тому, що найближчим часом опозиційні партії зможуть об`єднатися в одну силу. На його думку, можливе об`єднання кількох партій, представники яких входять до НУ-НС навколо Фронту змін малоймовірне, оскільки більшість лідерів опозиційних партій не погодяться на входження їх політсил у партію Яценюка.

Як уже повідомлялося, вчора на 5 каналі Яценюк також заявив, що підтримає ініціативу Президента України Віктора Януковича, яку він оголосив у парламенті, щодо круглого столу з опозицією, але за умови виконання Президентом семи головних умов опозиції.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня