Нардеп Кендзьор: Путін не дасть посадити Тимошенко

Нардеп Кендзьор: Путін не дасть посадити ТимошенкоНародний депутат України від фракції НУ-НС Ярослав Кендзьор заявив, що екс-прем`єра, лідера партії Батьківщина Юлію Тимошенко ніколи не посадять у в`язницю.

“Я абсолютно переконаний, що Юлію Володимирівну ніколи не посадять”, – сказав нардеп в інтерв`ю Главкому, висловивши переконання, що цього не допустить “її великий московський симпатик Володимир Володимирович Путін”.

“Саме тому мені здається, що Юлія Володимирівна усвідомлює це і намагається найбільше дошкулити Януковичу і його команді, щоб ця лють і зло до неї у них збільшувалися, а її саму, намагаючись хоч чимось помститися, частіше водили до прокуратури. Адже ходіння до прокуратури – це запорука присутності у всіх новинах на всіх телеканалах. Це підтягує рейтинги Юлії Володимирівни, створює її образ великої мучениці за долю українського народу, за Україну”, – зазначив Кендзьор.

“Але те, що Юлія Володимирівна виконувала замовлення Кремля на морально-політичне знищення Віктора Ющенка, було зрозуміло ще з вересня 2005 року, коли вона в статусі звичайної громадянки України ні з того, ні з сього поїхала до Москви на зустріч з тодішнім президентом Росії Путіним, яку їй організував Віктор Медведчук. Там вона зустрілася з керівництвом Генпрокуратури Російської Федерації, керівництвом Федеральної служби безпеки, а потім – з самим Путіним, отримала від нього індульгенцію від двох кримінальних справ, а натомість отримала чітке завдання готуватися до виборів і зробити все, щоб Ющенко не став президентом на другий термін. І Юлія Володимирівна блискуче впоралася з цим завданням – до другого туру президентських виборів 2010 року вийшли два кандидати, абсолютно вигідні Кремлю”, – сказав Кендзьор.

Парламентарій вважає, що влада не чіпає оточення Віктора Ющенка не тому, що між Ющенком і Віктором Януковичем існують якісь домовленості. “Мені здається, що причина трошки в іншому. Згадаймо: весь економічний блок уряду Тимошенко формувався саме нею за рахунок представників саме її команди. Члени команди Ющенка були в основному в гуманітарному блоці уряду плюс, може, Огризко в МЗС”, – сказав нардеп.

При цьому він додав, що з цього питання можна робити різні припущення. “Але мені не хочеться вірити, що Янукович і Ющенко сіли і, так би мовити, за чаркою домовилися, що всі, хто був у команді Ющенка, мають індульгенцію. Мені здається, що ця команда однаково ненавидить і Ющенка, і тих, хто поруч з Ющенком, і Юлію Тимошенко. Звичайно, до Юлії Володимирівни ненависть у них особлива… “, – сказав Кендзьор.

Як повідомлялося, вчора на прес-конференції в Києві Юлія Тимошенко, говорячи про можливість застосування щодо неї нових “репресивних заходів”, заявила, що покладає відповідальність за свою долю на Президента Україна Віктора Януковича, а також запевнила, що у неї немає суїцидальних настроїв.

За матеріалами: Главком   

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня