Бродський розповів, яких принижень зазнав Луценко в СІЗО

Бродський розповів, яких принижень зазнав Луценко в СІЗОГлава держкомітету підприємництва України Михайло Бродський цілком допускає, що заарештованому екс-міністрові МВС України Юрієві Луценкові доводиться терпіти приниження, перебуваючи в СІЗО.

Бродський, який сам побував у СІЗО за часів Кучми, розповів про приниження людей, котрі потрапили туди.

“Людину привозять, надягають їй наручники, знімають з неї пояс, шнурки, команда Беркута везе її, в київському варіанті, в ІТТ, на Поділ. Там ти заходиш, маленька камера, прямо ліворуч – параша, не відгороджена ні від чого, немає ні матраців, ні ковдр”, – описав процедуру Бродський.

“До цього, коли приїжджаєш в ІТТ – це маленький такий нюанс, ти проходиш пропускник, де старшина говорить тобі: знімай штани, труси, і нахиляйся вперед, будемо дивитися, що в тебе там ззаду. Чи немає в тебе “торпеди”, – раптом ти несеш з собою наркотики в камеру, або ніж? Це така процедура приниження. Звичайно, коли я уявляю Луценка у цій процедурі, міністра внутрішніх справ, – мені його сильно шкода”, – зазначив Бродський.

“Суддя при винесенні вироку повинен дивитися в очі тому, кому він виносить вирок. І повинен брати на себе відповідальність, будучи впевнений, що робить по совісті. Я впевнений, що кожен суддя повинен дивитися в очі, розумієте? Це дуже важливо”, – вважає він.

Раніше, лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко заявила, що слідчі не дозволяють екс-міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку, який перебуває в Лук`янівському СІЗО, проводити конфіденційні зустрічі зі своїм адвокатом.

“Сьогодні його (Луценка) допитували в кімнаті навпроти тієї, в якій допитували мене, і я чула, як Юра кричав … У тому, що там знущаються над ним, немає ніяких сумнівів. Йому заборонили зустрічі з адвокатом”, – сказала Тимошенко.

Нагадаємо, 28 січня Генеральна прокуратура офіційно повідомила, що її Головне управління з розслідування особливо важливих справ завершило досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та трьох співробітників цього міністерства. На майно обвинувачених накладено арешт. Встановлений досудовим слідством збиток державі склав понад 970 тисяч гривень.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня