Чорновіл про “синдром Герман”: Керівництво країни живе в спотвореній реальності

Чорновіл про Народний депутат Тарас Чорновіл в ефірі ТВі заявив, що влада України живе у спотвореній реальності. Він вважає, що керівництво країни схильне до “синдрому Герман”.Він пояснив, що під “синдромом Герман” він розуміє підміну “реальних, хороших справ красивими гарними словами”.

“Це принцип, який колись дуже добре діяв у Радянському Союзі: влада, створивши для себе комунізм, щиро вважала, що гасла замінюють дії, і що люди повинні бути вдячні за гарні гасла, за красиві заяви та слова”, – зазначив депутат .

“Ці люди живуть у спотвореному світі, де існує уява про те, що їхні слова вже є достатньою самоціллю. Вони уявляють, що ці слова матеріалізуються. Вони вважають, що доручення Президента про будівництво якоїсь там лікарні, виконається без виділення грошей, що кошти якось знайдуться “, – зазначив Чорновіл.

Депутат вважає, що влада щиро вірить у те, що говорить. “Коли Азаров каже, що життя в Україні покращується, а ціни знижуються, він у це щиро вірить. І коли він випадково опиняється серед людей у супермаркеті, він щиро вірить, що це якісь шкідники, які це роблять навмисне. Іншим людям не зрозуміти особливості цієї психіки “.

Він також пояснив, чому називає це не “вигадками”, не “брехнею”, а “синдромом”. “Синдром – це ознака хвороби, що прямо не діагностується. Є симптом – повний діагноз, а є” синдром “- якісь спотворення, які потрібно зрозуміти і навчитися з ними боротися. Це інша, несправжня реальність, в якій живе, на жаль , певна частина нашого керівництва “- додав він.
Нагадаємо, раніше Чорновіл заявляв, що масові заворушення, які відбуваються у низці арабських країн, можуть спровокувати схожі акції в Україні.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня