Голодомор дає Україні карт-бланш

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Правильне осмислення Голодомору робить український народ безстрашним: нас вже могло не бути на цій землі, а ми є! Нам нічого боятися, бо найжахливіше ми вже пережили.
Трагедія Голодомору вимагає глибшого, метафізичного осмислення. Людина (буквально – «гравець») розвивається шляхом багаторазових земних втілень. Оскільки людина є соціальною істотою, то життя – це школа не тільки для індивідуальних духовних сутностей, а й для народів. Які уроки винесли українці з Голодомору? Які додаткові можливості відкриває перед ними досвід пережитої колективної «клінічної смерті»?

НАС РЕАЛЬНО ХОТІЛИ ЛІКВІДУВАТИ

Геноцид українців в їхній родовій колисці – Україні – міг би призвести до асиміляції всього світового українства. Це подібно як у дерева підрубати корені. Тому порівняння з «клінічною смертю» не є перебільшенням.

Але ми вижили, отже здобули щось дуже важливе.

По-перше, позбулися ілюзій, що хтось нам допоможе. Українцям допоможуть тільки інші українці. Всі інші, в кращому разі, можуть бути хіба що союзниками, які шукають у співпраці з Україною власний інтерес – і це природно. Докладніше: Центр і периферія, або пробудження Пульсара.

По-друге, позбулись ілюзій про якісь гарантії, які начебто дають міжнародні угоди. У 20 столітті весь «цивілізований» світ спокійно спостерігав за геноцидом найбільшого в Європі народу, причому в найбільш садистський спосіб. За рахунок вмираючих українських селян німецькі націонал-соціалісти модернізували свою державу, США «в знак подяки» за Голодомор в листопаді 1933 року встановили дипломатичні відносини з СРСР, а в 1934 р. кривавий сталінський режим було прийнято до Ліги Націй.

Музична тема:
Кому Вниз. Білі демони

По-третє, ми пережили досвід перебування на межі життя і смерті. Люди, які пережили клінічну смерть, здобувають безстрашність. Їм тепер немає чого боятися, адже вони вже були мертвими, а якщо воскресли – значить так потрібно Вищим силам. Такі люди прагнуть жити у святості, бо встигли усвідомити себе втіленими духовними сутностями – цілеспрямованими і безсмертними.

ЗГАДАТИ ВСЕ!

Правильне осмислення Голодомору робить український народ безстрашним: нас вже могло не бути на цій землі, а ми є! Нам нічого боятися, бо найжахливіше ми вже пережили.

Українські діти, які вмерли від голоду, народилися в нових тілах вже через рік або трохи пізніше – при першій же нагоді, див.: Реінкарнація при передчасній смерті.

Українські чоловіки і жінки, які вмерли у зрілому віці, народилися на кілька десятиліть пізніше і продовжують народжуватися в сучасних українських сім’ях.

У підсвідомості цих втілених духовних сутностей дрімає пам’ять про те, як їх ліквідували «діти диявола» – підло, жорстоко, рішуче, з ігнорування всіх людських правил. В колективній свідомості цих українців визріває воля розпочати свою Гру і діяти за власними правилами.

ОСТАТОЧНЕ ВИПРОБУВАННЯ

Тепер можна відповісти на головне запитання: Чому? Чому нескінченно добрий Творець допустив цей безпрецедентний за масштабами і садизмом геноцид?

Щоб ми нічого не боялися, діяли рішуче, творчо, дерзновенно, не звертаючи увагу на завивання «прогресивного людства» і покладаючись тільки на власні сили.

Наше покоління зіткнулося з особливим викликом. Доведеться діяти на самоті, не дивуючись і не нарікаючи на те, що більшість буде вперто триматися застарілих сподівань і легких шляхів, які ведуть у прірву – писав Рональд Хіггинс у книзі «Сьомий ворог. Людський фактор у глобальній кризі».

Україна вже включилась у процес творення нової цивілізації. Він передбачає формування нового світогляду, нової соціальної організації, нових технологій. Важливо подолати інерцію мислення і не чіплятися за умовності загниваючої системи.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Все, що робиться з чужої волі, – зло!

Треба знати це коротке визначення добра і зла.

Музична тема:
Кому Вниз. Мажа-віра

Цей арійський вольовий імператив було сформульовано 7 тисячоліть тому, коли наші предки творили новий світ. Його сенс в тому, що тільки свідомі добровільні вчинки сприяють розвитку людини. Навіть якщо людина допустить помилку, вона може її виправити, долучити до свого досвіду і піднятися на вищий рівень свідомості. Якщо ж людина діє під примусом, то для розвитку її духу – це змарнований час, які б добрі справи вона не робила.

ЖИТИ СВОЇМ РОЗУМОМ І ДІЯТИ ЗА ВЛАСНОЮ ВОЛЕЮ!

Меркель: «мультикультурне суспільство» не вдалося

Британський прем’єр визнав, що принципи толерантності не працюють

Задля мирного розвитку треба позбутися двомовності, поліетнічності і мультикультуралізму

Життя показало, що практично всі рекомендації іноземних і міжнародних структур працювали проти України: починаючи з підривних кредитів від МВФ і закінчуючи вакцинаційним геноцидом від ООН. Настирливі вимоги «прогресивної світової громадськості» щодо мультикультуралізму і толерастії виявилися ідіотизмом – про це вже відверто заявили вищі керівники Німеччини і Великобританії.

Ажіотаж навколо «політичних націй» виявився великим блефом – перспективи мають тільки моноетнічні нації, все інше – вкрай нестабільні химери. Євроінтеграція – це безглуздя, бо Стара Європа морально вироджується, культивує збочення і фізично вимирає. Інтеграція в «русскій мір» – це взагалі безумство, щось на кшталт одруження жертви зі своїм катом.

Міжнародне право? Воно жодного разу не захистило Україну, а після агресії США проти Югославії та Іраку його взагалі не існує – все вирішує груба сила і корупція.

Більше того: ООН, Євросоюз, а також Росія, Великобританія, Німеччина, Франція і нинішня владна верхівка України не визнали Голодомор геноцидом – отже, залишаються солідарними з його натхненниками, організаторами і виконавцями.

Згідно з Золотим правилом етики, людина сама вибирає засоби, які щодо неї будуть застосовані Всесвітом: «Все, що робиш іншому, буде зроблено тобі». Вороги України перейшли всі допустимі межі і рішуче задіяли проти неї максимально можливі засоби – отже, погодилися з тим, що Україна має етичне право їх застосувати в тому ж самому, тобто необмеженому обсязі – звісно, якщо вона цього захоче.

Отже,

ЩО ДАЄ УКРАЇНІ ВИПРОБУВАННЯ ГОЛОДОМОРОМ?

Воно дає нам безстрашність і повну свободу творчості. У цьому світі не існує нічого, що може нас обмежити – окрім правил Творця Всесвіту і нашого власного бажання.

Свобода від обмежень перестарілого світу – це обов’язкова вимога до планетарного Центру, який починає творити новий світ.

Хай Буде!

Музична тема:
Кому Вниз. Заповіт арійській людині

– з альбому Реформація: 25 пунктів, аудіододаток до журналу Перехід-IV, випуск 13.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня