Nokia та Microsoft почали співпрацю: акції компаній обвалились

Компанії Nokia та Microsoft оголосили про початок масштабної співпраці, метою якої є спільне використання існуючих технологій та боротьба за світовий мобільний ринок.
У відкритому листі керівників обох компаній – Стівена Елопа та Стіва Балмера – було повідомлено про зміни, які відбудуться внаслідок такої співпраці. Відтепер Windows Phone 7 стане основною платформою для смартфонів Nokia.

Symbian та MeeGo – власні розробки компанії, не будуть закриті: першу Nokia буде розвивати і далі, в тому числі і на правах ліцензування для інших зацікавлених компаній, а останню – перетворить на open-source проект.

Зміни відбудуться і в сервісній частині смартфонів: зокрема, Nokia інтегрує свої пошукові та рекламні сервіси в Bing Maps та adCenter, які належать Microsoft.

Фондовий ринок одразу відреагував на такі новини: акції Nokia обвалилися на 7,25%, а Microsoft – на 1,68% всього за кілька годин.

Рекрутери Google вже встигли написати у твітері, що готові прийняти на роботу розробників Nokia, яких чекає звільнення.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня