Ъ:Луценко в СІЗО читає “улюбленого Хемінгуея” і Ліну Костенко

Ъ:Луценко в СІЗО читає Екс-міністр внутрішніх справ розповів виданню Коммерсантъ-Украина про умови утримання в СІЗО.

“Умови утримання стандартні – камера площею 9 кв. м на трьох, залізні нари. Цегляний стіл, цегельний стілець, цементна підлога. Умивальник і відхоже місце початку минулого століття. Є телевізор, кип`ятильник, електролампа”, – повідомив Луценко.

“Єдина прикраса – сторінка з Дзеркала тижня з зображенням Діда Мороза за ґратами і написом Не питай, по кому дзвонять новорічні дзвіночки”, – додав він.

Луценко зазначив, що проблем побутового характеру не відчуває. “Ніяких привілеїв я не просив. В армії свого часу я служив, так що особливих проблем побутового характеру не відчуваю. Звичайно, гостро відчувається відірваність від сім`ї”, – заявив він газеті.

Екс-міністр заявив, що в СІЗО читає книги. “Рятують книги. Днями перечитав Фієсту улюбленого Хемінгуея. Там є дуже хороші рядки:” Не падай духом. Ніколи не падай духом. Секрет мого успіху. Ніколи не падаю духом. Ніколи не падаю духом на людях “.

Він також заявив, що читав останню книгу Ліни Костенко: “Стосовно перспектив припинення використання ГПУ у політичних розправах процитую Ліну Костенко, її останню книгу Записки українського божевільного:” Непокаране зло регенерує собе “.

“Що стосується життя у в`язниці, то воно набагато чесніше, ніж на волі. Звичайно, є тут і злодії, і хабарники, і грабіжники. Але ніхто не просторікує про наведення порядку в ім`я побудови нової країни для людей так, як це роблять нинішні мегавори , хабарники та грабіжники при владі “, – зазначив він.

Видання також поцікавилося, чи зустрічається Луценка з іншими членами уряду Тимошенко, які перебувають у Лук`янівському СІЗО. “Щоденні годинні прогулянки проводяться тільки в компанії співкамерників. Так що цей час фізкультури, а не спілкування. Корнійчук утримується в камері на нашому поверсі. Передавав йому прочитані книги. Макаренка, з яким у мене під час служби склалися дружні відносини, на жаль, не бачив. А перестукуватися не навчився. Шкода – він сильна, цікава і порядна людина “, – зазначив Луценко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня