ЦВК зареєструвала сімох депутатів Верховної Ради

ЦВК зареєструвала сімох депутатів Верховної РадиЦентральна виборча комісія зареєструвала шість депутатів Верховної Ради, обраних за списком Партії регіонів, і одного депутата, обраного за списком Блоку Юлії Тимошенко.

Зокрема, комісія зареєструвала депутатами обраних за списком Партії регіонів 49-річного депутата п`ятого скликання Сергія Андроса (№ 219 у виборчому списку), що проживає в Чернігові, 48-річного секретаря Бердянської міської ради Запорізької області Анатолія Степаненка (№ 220), 62 – річного депутата п`ятого скликання Володимира Литвинова (№ 221), що проживає в Києві,.

Крім того, ЦВК зареєструвала 63-річного депутата п`ятого скликання, Василя Євтухова (№ 222), що проживає в Києві, 49-річного депутата п`ятого скликання Павла Солтуса (№ 223), що проживає в Горлівці Донецької області, 59-річного депутата п`ятого скликання Ігоря Зварича (№ 224), що проживає в Івано-Франківську.

39-річного депутата п`ятого скликання Олену Нетецьку (№ 226), що проживає в Макіївці Донецької області, ЦВК визнала її обраною депутатом Верховної Ради, але не розглядав питання про її реєстрацію.
Депутатом, обраним від БЮТ, зареєстрований 52-річний голова наглядової ради промислової групи Креатив Станіслав Березкін (№ 178), який проживає в Кіровограді.

Після реєстрації депутатів голова ЦВК Володимир Шаповал вручив їм тимчасові депутатські посвідчення.

Нагадаємо, 4 лютого Верховна Рада достроково припинила повноваження дев`яти депутатів-сумісників.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня