Джерело Ъ: Львівський суддя, що попався на хабарі, вимагав хабарі за все

Джерело Ъ: Львівський суддя, що попався на хабарі, вимагав хабарі за всеДжерело Коммерсантъ-Украина повідомило, що затриманий вчора, 16 лютого, при отриманні хабара львівський суддя Ігор Ганич не користувався авторитетом у колег і адвокатів.

“Його називали бєспрєдєльщик, оскільки він вимагав хабарі за все і у всіх. Міняв машини як рукавички. А його особняк на вулиці Гіпсовій (Франківський район Львова) красномовно свідчить про його доходи”, – зазначило джерело.

Як пише газета, вчора Генпрокуратура порушила стосовно судді кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 КК (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Недоторканність судді не дозволяє його заарештувати. “Генпрокуратура готує прохання про позбавлення його звання судді і зняття суддівської недоторканності”, – повідомив начальник прес-служби Управління СБУ у Львівській області Петро Франків.

Як розповів начальник УСБУ у Львівській області Юрій Кіцул, суддя був затриманий близько 10:00 в робочому кабінеті. “У момент затримання суддя вів себе спокійно, не протестував і не обурювався”, – зазначив Кіцул. “Суддя вимагав та отримав хабар від підсудного за винесення йому вироку, не пов`язаного з позбавленням волі”, – уточнили в ГПУ.

Кіцул повідомив, що вчора суддя перебував у будівлі УСБУ, де проводилися слідчі дії. За інформацією Ъ-Украина, вчора також були проведені обшуки в кабінеті і будинку судді.

Нагадаємо, вчора у Львові співробітники управління СБУ спільно з Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури затримали суддю Залізничного райсуду Львова Ігоря Ганича під час отримання ним хабара на суму 400 тисяч грн.

Джерело: НОВИНАР

Коментарів: 3

 1. адвокат Крісман Наталія пише:

  Не маю ні співчуття до цього горе-судді, ані здивування, що з ним таке могло трапитись, сприймаю його затримання, як закономірну відплату, прикро лише, що так довго прийшлося чекати. Декілька років тому я брала участь в судовому процесі у “добродія” Ганича – була адвокатом потерпілих у кримінальній справі щодо міського голови м. Самбора, що на Львівщині, Тараса Тершовчина (на прізвисько Доля, яке йому дали самбіряни через любов до хабарів). Не дивлячись на те, що мера затримали “на гарячому” при отриманні 5 тис. дол. США, у справі було зібрано безліч доказів його злочинної діяльності, він відбув під вартою майже рік – суддя Ганич звільнив його з-під варти і виніс виправдальний вирок щодо цього відомого на всю Україну мера-хабарника. Маю достовірну інформацію, що розмір “гонорару”, який був заплачений судді за порятунок Тершовчина також вимірювався у сотнях тисяч, але уже не вітчизняних – а американських грошових купюр.
  А я попереджала “його честь” після прийняння цього ганебного вироку, що
  такі речі безкарно не минають. Дочекались.
  Хочу вірити, що затримання судді Ганича стане для його колег серйозним уроком і попередженням, аби вони, сидячи у своїх суддівських мантіях і вирішуючи людські долі “іменем України”, пам’ятали – Закон має бути один для всіх!

 2. жертва пише:

  Його називали «беспредєльщіком», оскільки він вимагав хабара за все і у всіх. кажуть адвокат теж сидить

 3. Dimon пише:

  Про судову систему в Україні – у романі “Плата за постріл”
  http://plata-za-postril.blogspot.com/

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня