Генпрокуратура образилася на прес-службу БЮТ: Такі образи – приклад низької культури

Генпрокуратура образилася на прес-службу БЮТ: Такі образи - приклад низької культуриВідділ зв`язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України відреагував на заяву прес-служби БЮТ щодо відмови Юлії Тимошенко здійснити поїздку за кордон.

“В електронних засобах масової інформації були поширені коментарі прес-служби БЮТ про офіційну позицію Генеральної прокуратури України про відмову екс-прем`єр міністру Юлії Тимошенко здійснити поїздку за кордон.” Такі заяви клерків ГПУ суперечать принциповим підходам керівника цього відомства, генерального кума України пана Пшонки ” , – нагадав слова прес-служби БЮТ Відділ зв`язків зі ЗМІ ГПУ.

У заяві на офіційному сайті відомства зазначається: “Відділ зв`язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України уповноважений заявити, що такі образливі слова на адресу працівників прокуратури та її керівництва є прикладом неповаги, невихованості і низької культури. Крім того, емоційний тон зазначених виразів свідчить про відсутності у їхніх авторів аргументів для спростування правдивої інформації, наданої ЗМІ Генеральною прокуратурою України “.

Також в ГПУ вкотре запевнили, що її слідчий з особливо важливих справ діє виключно відповідно до закону: “Ще раз стверджуємо, що прокуратура як незалежний державний орган діє у суворій відповідності до вимог Конституції та законів України. Так що слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України, керувався у своїх діях виключно вимогами чинного законодавства “.

Як повідомлялося, вчора партія Тимошенко Батьківщина заявила, що не може всерйоз сприймати заяви Генпрокуратури про те, що переслідування представників опозиції нібито відбувається в повній відповідності з Конституцією та законами України. Коментуючи заяву ГПУ стосовно того, що заборона на поїздку Юлії Тимошенко до Брюсселя – це самостійне рішення слідчого, а не Президента, прес-служба партії наголосила: “Такі заяви клерків ГПУ суперечать принциповим підходам керівника цього відомства, генерального кума України пана Пшонки. Хотілося б нагадати, що саме Пшонка в день свого призначення публічно і з гордістю заявив на всю країну: “Я як Генпрокурор – член команди з виконання всіх тих рішень, які приймає Президент”.

Нагадаємо, у вівторок, 15 лютого, Президент Віктор Янукович зазначив, що підписка про невиїзд Тимошенко його “дратує”: “Цей запобіжний захід дратує і мене, я висловив свою точку зору генпрокурору”. Тимошенко, коментуючи це висловлювання Януковича, сказала: “Обурення Януковича виглядає симпатично, тому що насправді працівники прокуратури мені повідомили, що вони готові були мене випускати до Брюсселя, але є заборона Президента країни не випускати за жодних обставин”. Генпрокуратура у відповідь запевнила, що ця заява не відповідає дійсності.


Джерело: НОВИНАР

Коментарів: 1

  1. Анатолій пише:

    Тобто, виконувати політичні переслідуівння є високою культурою, а говорити про це є низькою… Влада зовсім охрєнєла…

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня