ЗМІ: Кабмін виділив 350 га закарпатської землі під туркомплекс, який пов`язують з Балогою

ЗМІ: Кабмін виділив 350 га закарпатської землі під туркомплекс, який пов`язують з БалогоюКабінет міністрів дозволив розмістити туристичний комплекс на 350 га землі лісогосподарського призначення в Мукачівському районі Закарпатської області.

Про це сказано в розпорядженні Кабміну № 110 від 2 лютого.

Цим розпорядженням уряд скасував розпорядження № 269 від 13 лютого 2008 року, яким Кабмін скасував передачу 350 га земель лісів під будівництво туркомплексу в Мукачівському районі Закарпатської області.

Таким чином Кабмін відновив дію розпорядження № 990 від 14 листопада 2007 року.

Всього з цією метою виділяється 303,66 га лісів підприємства Мукачівське лісове господарство і 46,34 га лісів земель запасу Чинадіївської сільської ради.

Згідно з неофіційними даними в ЗМІ, земля була виділена для розвитку туристичної інфраструктури Центру розвитку туризму Синяк, який пов`язують з екс-головою Секретаріату Президента України, главою МНС Віктором Балогою, пишуть Комментарии.

Як повідомлялося, в лютому 2008 року уряд скасував передачу 350 га земель лісів під будівництво туркомплексу в Мукачівському районі Закарпатської області.

За інформацією газети Дело, Центр розвитку туризму Синяк пов`язаний з компанією Барва, підконтрольною главі Секретаріату президента Віктору Балозі. За словами депутата Закарпатської облради Андрія Сербайло, на території Синяка розташована дача Балоги.

У свою чергу директор Центру сприяння розвитку туризму Синяк Іван Матола стверджував, що Віктор Балога не має жодного відношення до зазначеного центру.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня