У ПР вважають заяву Тимошенко про підготовку захоплення офісу Батьківщини піаром

У ПР вважають заяву Тимошенко про підготовку захоплення офісу Батьківщини піаромУ Партії регіонів поставили під сумнів заяву Юлії Тимошенко про підготовку захоплення офісу Батьківщини з боку СБУ.

Про це заявив лідер фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов.

“Я глибоко сумніваюся, що у нас можливе захоплення офісів працівниками, тим більше СБУ. Якщо там не проводяться якісь дії, якими через законодавче виконання повинні займатися відповідні правоохоронні органи”, – сказав Олександр Єфремов.

Так він прокоментував інформацію про нібито захоплення офісу партії Батьківщина співробітниками СБУ.

При цьому він уточнив, що якщо є інформація про порушення законодавства, то правоохоронні органи мають право звернутися до прокуратури і отримати відповідні санкції на певні дії.

“У нас (Партії регіонів – ред.) якоїсь зацікавленості в цих фактах немає, тим більше, ми не зацікавлені в тому, щоб створювати додатковий піар політичним силам, які сьогодні не можуть висунути нічого конструктивного, а весь їхній імідж крутиться навколо якихось скандальних подій”, – заявив Єфремов.

Депутат також зазначив, що у нього створюється враження, що партія Батьківщина “сама провокує скандали”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня