Могильов: У міліцію не зверталися з приводу нібито нападу на офіс БЮТ

Могильов: У міліцію не зверталися з приводу нібито нападу на офіс БЮТМіністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов повідомив, що в міліцію не надходило інформації про будь-які інциденти, пов`язані з будівлею центрального офісу БЮТ-Батьківшіна на вулиці Турівській у Києві.

Про це він сказав у п`ятницю ввечері в ефірі телеканалу Інтер. 

“Наразі інформації про напад не надходило, заяви не було, до нас ніхто не звертався”, – повідомив Могильов. 

Він пояснив також, що підставою для співробітників міліції є офіційне звернення або дзвінок у міліцію. За словами міністра, так як цього не було – то міліція не реагувала. 

Могильов також зазначив, що заяви у ЗМІ, зокрема в Інтернеті, не були підставами для дій. 

Раніше, у Службі безпеки України заявили, що жоден співробітник спецслужби не відвідував офіс партії Батьківщина в п`ятницю, і мають намір провести всебічне розслідування інциденту. 

*** 

Нагадаємо, раніше Тимошенко в Twitter повідомила, що співробітники СБУ намагаються потрапити в головний офіс партії на Подолі в Києві. Потім народні депутати від фракції БЮТ-Батьківщина покинули сесійну залу Ради на знак протесту проти “захоплення” офісу, який знаходиться на вулиці Турівській. 

У той же час, СБУ категорично спростувала інформацію про нібито штурм бійцями Альфи київського офісу Батьківщини. “Якщо комусь захотілося залишити пленарну сесію парламенту, то не обов`язково при цьому посилатися на СБУ”, – заявили в прес-центрі спецслужби. 

Пізніше Тимошенко заявила, що Служба безпеки України відмовилася від наміру провести обшук в офісі її партії через розголос, якого набула ця інформація. 

У свою чергу, Кожем`якін сказав, що метою СБУ було вилучення партійних серверів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня