Адвокат Луценка сподівається, що суд розгляне апеляцію наступного тижня

Адвокат Луценка сподівається, що суд розгляне апеляцію наступного тижняАдвокат екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Ігор Фомін розраховує, що Апеляційний суд Києва наступного тижня призначить до розгляду скаргу на подовження терміну перебування під вартою його підзахисного.

“Сподіваюся, що суд розгляне її цього тижня”, – сказав Фомін журналістам у неділю.

Нагадаємо, 16 лютого Печерський районнийсуд Києва подовжив екс-міністру внутрішніх справ України Юрію Луценко термінутримання під вартою ще на два місяці – до 26 квітня.

***

13 грудня 2010 Юрію Луценку та йоговодієві Леоніду Приступлюку пред`явили остаточне звинувачення урозкраданні державного майна у особливо великому розмірі, а також перевищенніслужбових повноважень та використанні підроблених документів. 26 грудня Луценка затримали. Суд обрав для нього міру запобіжного заходу у формі утримання підвартою. 29 грудня екс-міністру пред`явили звинувачення щодо епізоду у справі проотруєння третього президента України Віктора Ющенка. Як повідомив його адвокат,зі справи про отруєння екс-президента виділено окремий епізод, за якимпорушено кримінальну справу, і Луценко пред`явлено звинувачення за ст.364 ч.3Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Усічні 2011 року, проти екс-голови МВС порушили ще одну кримінальнусправу – за нецільове використання коштів під час святкування Дня міліції впалаці Україна. Усі три справи об`єднані в одне провадження.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня