Кабмін виділив гроші на лікування Б.Ступки

Прем’єр-міністр України Микола Азаров підписав розпорядження про виділення 550-и тисяч гривень на лікування за кордоном актора Богдана Ступки.
«Дозволити Міністерству охорони здоров’я здійснити у позачерговому порядку видатки на лікування за кордоном народного артиста України, народного артиста СРСР Ступки Богдана Сильвестровича в сумі 550 000 гривень за рахунок бюджетної програми КПКВ 2301360 «Лікування громадян України за кордоном» у зв’язку з необхідністю надання йому невідкладної медичної допомоги», – йдеться в розпорядженні від 7 лютого 2011 р. № 85-р.

Нагадаємо, у серпні 2010 року деякі ЗМІ повідомляли, що Богдан Ступка знепритомнів на знімальному майданчику фільму «Однажды в Ростове».

Питання НО: при всій повазі до Богдана Сильвестровича хочеться узнати, чи розповсюджується бюджетна програма КПКВ 2301360 «Лікування громадян України за кордоном» на інших громадян України? Хто вирішує, кому давати гроші на лікування за кордоном, а кому ні? Чи відомий актор, який знявся і знімається в численних фільмах (згадаємо його останній “шедевр” – роль в російському фільмі “Тарас Бульба”) і відповідно отримує гонорар за свою роботу, неспроможний винайти власні кошти на своє лікування?

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня