Янукович порадив рускоязичним вивчати українську мову і заспівав пісеньку

Президент України Віктор Янукович заявляє, що закон про мови повинен забезпечити захист прав на розвиток рідної мови всього населення країни.
“Ми зобов`язані прийняти такий закон, який забезпечить захист прав російськомовних людей і україномовних”, – сказав він в п`ятницю під час телепроекту “Розмова з країною”, відповідаючи на питання одеської студентки про можливість надання російській мові статусу державної.

Янукович нагадав, що на ухвалення рішення про те, що другою державною мова є російська, необхідно 300 голосів у парламенті.

За його словами, за 20 років незалежності це питання не набирало такої кількості голосів. “І зараз ми бачимо, що в парламенті 300 голосів не набирається”, – додав він.

На думку Президента, при вирішенні мовного питання слід діяти так, щоб відповідь на дане питання нікого б не принизила.

“У нашій державній політиці дуже важливо, щоб ми не порушували питання, які роз`єднують, а краще, щоб ми з вами працювали над тим, що нас об`єднує. Тому я прошу і російськомовних, і україномовних громадян країни ставитися з великим терпінням, з великою толерантністю один до одного”, – заявив Янукович.

Звертаючись до одеських студентів, Янукович зазначив, що “життя ваше має бути спокійним і впевненим”.

“Знаєте, як у пісні співав, здається, Марк Бернес Любимый город”, – сказав Президент, а потім заспівав:

“Любимый город может спать спокойно и видеть сны… і так далі”.

“А всі інші проблеми ми вирішимо”, – наголосив Янукович.

Глава держави також порадив російськомовним студентам вивчати українську мову.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня