Лідер фракції регіоналів висміяв Яценюка за заклик відправити Азарова у відставку

Лідер фракції регіоналів висміяв Яценюка за заклик відправити Азарова у відставкуЛідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов називав смішним заклик лідера Фронту змін Арсенія Яценюка до відставки прем`єр-міністра Миколи Азарова.

“Дивні у нас історії відбуваються. Виходить на цю трибуну (парламентську) людина, яка протягом 5 років розвалював нашу державу, яка розвалилав свою фракцію, а тепер позиціонує себе як лідер державного масштабу, намагається вчити когось ще. Чи не смішно це ? “, – сказав Єфремов з парламентської трибуни в ході сьогоднішнього пленарного засідання.

На думку лідера фракції ПР, з інавгурацією Президента Віктора Януковича 25 лютого 2010 відкрилася нова сторінка в історії України, що “символізує зростання просування країни шляхом реформ”.

Напередодні Арсеній Яценюк ініціював збір 150 підписів народних депутатів під проектом резолюції щодо висловлення недовіри уряду. Він зазначив, що вважає за необхідне заслухати інформацію уряду про стан соціально-економічного розвитку держави до 15 березня поточного року – коли виповниться рік з початку дії уряду під керівництвом Азарова.

В інтерв`ю журналістам Яценюк нагадав, що очолювана ним партія та опозиційний уряд звернулися до Президента України Віктора Януковича з вимогою відправити уряд у відставку. Він зазначив, що відставка можлива і через рішення парламенту, тобто після голосування за резолюцію про висловлення уряду недовіри. За його словами, щоб винести це питання на розгляд Верховної Ради, необхідно зібрати 150 підписів народних депутатів.

Лідер Фронту змін повідомив, що “ми сьогодні отримали підписні листи”, і наголосив, що ці листи будуть передані не тільки опозиційним фракціям, але і фракціям Комуністичної партії України та Партії регіонів. Говорячи про фракцію КПУ, Яценюк зазначив, що “вони ж на кожному засіданні Верховної Ради України говорять, що, як з`ясувалося, КПУ в опозиції і не підтримує політику чинного уряду”. “Хай поставлять підписи, нехай Петро Миколайович (йдеться про лідера КПУ Петра Симоненка), як великий опозиціонер з 20-річним стажем, прийме рішення відповідальне і поставить підписи під резолюцією недовіри”, – зазначив Яценюк.

Він додав, що також передасть підписні листи фракції Партії регіонів. “Це навіть може певним чином спровокувати відновлення особистого” я “в окремих депутатів Партії регіонів, тому що там про них взагалі вже ноги витирають, вони взагалі ні на що не впливають, вони цілком незалежні, тому що від них нічого не залежить”. На думку Яценюка, коли 20-30 народних депутатів від Партії регіонів підпишуть проект резолюції про недовіру уряду, то “можливо, з ними хтось щось розмовляти почне, Клюєв (мова йде про першого віце-прем`єр-міністра України Андрія Клюєва) запросить, торгуватися з ними почне “.

Нагадаємо, 24 лютого Яценюк під час засідання його “Уряду Змін” офіційно звернувся до Президента України з вимогою відправити у відставку чинний уряд. “Він (Віктор Янукович) повинен визнати кадрові помилки, він повинен визнати, що це уряд не здатний проводити жодної реформи”, – сказав Яценюк. На наступний день він ініціював розгляд у Раді резолюції недовіри Кабміну.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня