У БЮТ вважають, що на вивчення кримінальної справи Тимошенко знадобиться 15 років

У БЮТ вважають, що на вивчення кримінальної справи Тимошенко знадобиться 15 роківЛідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко почала знайомитися з матеріалами кримінальної справи. Соратники екс-прем`єра повідомили Коммерсантъ-Украина, на вивчення 180 томів справи у неї можуть піти 15 років.

“Зараз у ГПУ. Дали на ознайомлення 180 томів кримінальної справи про виплату пенсій”, – повідомляла вчора Тимошенко. Як пише газета, поки невідомо, скільки часу займе у Тимошенко ознайомлення з усіма матеріалами справи.

Екс-заступник міністра юстиції Євген Корнійчук, за даними видання, прочитав 6 томів кримінальної справи, провівши у СІЗО майже півтора місяця. Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, якому надано для ознайомлення 47 томів справи, за 2 місяці перебування в ізоляторі вивчив 11 томів.

Голова комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віктор Швець заявив, що для ознайомлення з 180 томами кримінальної справи Тимошенко і її адвокату знадобиться близько 15 років.

“У середньому в томі налічується 300 сторінок, у місяці 22 робочих дні. Думаю, що обвинувачений і його захисник за місяць зможуть ознайомитися з одним томом”, – припустив Швець. При цьому він додав, що вони мають право не тільки знайомитися з матеріалами справи, але і робити виписки. “Вони можуть переписувати все, що вважатимуть за необхідне для організації свого захисту. Таким чином, для ознайомлення з 180 томами необхідно 180 місяців”, – вважає він.

Нагадаємо, вчора Тимошенко заявила, що не має наміру затягувати процес. “Хочу швидко прочитати цю макулатуру і піти до суду. Це (процес – ред) буде тестом на здатність суддів не зґвалтувати остаточно свою мантію”, – написала вона в своєму мікроблозі.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня