У Верховній Раді створено партійну групу Наша Україна

У Верховній Раді створено партійну групу Наша УкраїнаСьогодні, 2 березня, голова політради Нашої України Валентин Наливайченко повідомив про створення у Верховній Раді партійної групи під назвою Наша Україна.

Він зазначив, що до цієї групи увійшли 11 народних депутатів: Станіслав Аржевітін, Володимир В`язівський, Лілія Григорович, Володимир Карпук, Юрій Ключковський, Микола Кульчинський, Віктор Матчук, Григорій Омельченко, Андрій Парубій, Зіновій Шкутяк та Петро Ющенко. Головою групи обрано Шкутяка.

Як зазначив Наливайченко, “ми виділяємо нашу групу, щоб чітко окреслити присутність партії Наша Україна в парламенті”. За його словами, “ми переходимо межу між минулим і майбутнім, залишаючи чвари, зрадництво і” тушки “, все те, що заважає нормальному розвитку нашої держави, за кордоном і в минулому. Для нас головне – майбутнє”.

Наливайченко наголосив, що група виступає з вимогою забезпечити голосування кожного народного депутата в парламенті особисто. Він також зазначив, що група вимагає створити тимчасову слідчу комісію “для того, щоб зупинити створення поліцейської держави в Україні, для того щоб звільнити політичних в`язнів”.

Крім того, за його словами, завданням групи буде зупинка “антинародних, антисоціальних реформ, у першу чергу пенсійних новацій уряду Азарова і Тігіпка”.
Наливайченко зазначив, що група визнає, що, “на жаль, фракція Наша Україна – Народна самооборона розпалася”.

Він зазначив, що група буде співпрацювати з тими народними депутатами, “хто не зрадив своїх виборців, хто не увійшов до так звані” тушки “або в так звану провладну більшість”.

Варто зазначити, що мова не йде про створення депутатської групи, оскільки для цього в її складі має бути не менше 14 парламентаріїв.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня