Єфремов заявив, що встановлення Яценюком системи Рада-3 повинні розслідувати правоохоронці

Єфремов заявив, що встановлення Яценюком системи Рада-3 повинні розслідувати правоохоронціЛідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що правоохоронні органи повинні розслідувати установлення в сесійній залі парламенту на той час головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком модернізованої системи для голосування Рада.

“Арсеній Яценюк приймав рішення про розробку головної системи і витратив з державного бюджету на її устаткування в залі, якщо я не помиляюся, 8 млн гривень, при цьому не отримавши згоди відповідних органів на дану систему”, – зазначив Єфремов сьогодні на брифінгу.

“Це використання державних коштів не за призначенням було в свій час, і за це необхідно нести відповідальність”, – наголосив лідер фракції регіоналів.

За його словами, саме тому Яценюк сьогодні дає коментарі в парламенті про необхідність введення модернізованої системи Рада. “Тому він сьогодні бігає тут по коридорах і розповідає, що потрібно терміново робити, тому що якщо повернутися з цього боку, то тут повинні працювати правоохоронні органи”, – заявив Єфремов.

Крім того, він зазначив, що і нову систему для голосування можна “обійти”, оскільки, як зазначив політик, деякі народні депутати пробували голосувати, підключаючись до неї за допомогою мобільних телефонів, і Рада спрацьовувала.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня