Литвин запропонував з`ясувати, яким чином Ахметов зареєструвався за відсутності в Раді

Литвин запропонував з`ясувати, яким чином Ахметов зареєструвався за відсутності в РадіГолова Верховної Ради України Володимир Литвин порадив народним депутатам самим з`ясувати, яким чином їхній колега Рінат Ахметов зареєструвався на пленарному засіданні, але відсутній у парламенті.Сьогодні вранці в ході пленарного засідання парламенту Литвин повідомив, хто з депутатів відсутній на засіданні у зв`язку з перебуванням у відрядженні або на лікарняному і не зареєструвався за столом реєстрації.

Литвин назвав народних депутатів Олега Білоруса, Еліну Шишкіну, Ірину Геращенко, Миколу Катеринчука, Миколу Янковського, Романа Ткача та Олександра Ткаченка. Він зазначив, що їхні картки повинні бути сьогодні заблоковані, щоб вони не брали участі в голосуванні.

У цей час із залу засідань від опозиційних депутатів прозвучали вигуки: “А де ж Ахметов? Чому його немає в залі, якщо він зареєстрований?”.

У відповідь спікер сказав: “Я вас прошу – підіть і запитайте. Ви дуже хитрі всі, ось підіть і запитайте”. При цьому він зазначив, що озвучив дані, які йому офіційно надав апарат Верховної Ради. Литвин запропонував тим, кому це цікаво, з`ясувати, яким чином був сьогодні зареєстрований член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов.

Як повідомлялося, раніше сьогодні голова Ради заявив про намір підписати розпорядження про введення в дію модернізованого програмного системного комплексу для голосування Рада-3 7-11 березня. Крім того, Литвин вирішив з сьогоднішнього дня оголошувати на засіданнях сесії Ради прізвища народних депутатів, які відсутні в залі з поважних причин.

У той же час, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що правоохоронні органи повинні розслідувати установку в сесійній залі парламенту на той час головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком модернізованої системи для голосування Рада.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня