Генпрокуратура звинуватила Луценка у відвертій брехні

Генпрокуратура звинуватила Луценка у відвертій брехніГенеральна прокуратура України назвала відвертою брехнею заяву заарештованого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про те, що вона нібито навмисне затягує процес його ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

Зокрема, відділ зв`язків зі ЗМІ Генпрокуратури офіційно заявив, що слова Луценка “не відповідають дійсності і є відвертою брехнею”.

У заяві ГПУ наголошується: “З часу оголошення 26 січня поточного року обвинуваченому Луценкові Ю.В. про закінчення попереднього слідства йому щодня в робочі дні, починаючи з 31.01.2011 надаються матеріали справи для ознайомлення”.

“Станом на 02.03.2011, – також повідомила ГПУ, – обвинувачений ознайомився з 12 томами справи, обсяг якої становить 47 томів, у тому числі сьогодні (2 березня) він знайомився з томом 12 на 163 аркуші”.

Відділ зв`язків зі ЗМІ ГПУ нагадав, що, згідно з вимогами 218 КПК України, обвинувачений не може бути обмежений в часі, необхідному йому для ознайомлення з матеріалами справи.

“Генеральною прокуратурою України відповідно до чинного законодавства розглянуті всі клопотання і заяви обвинуваченого Луценка Ю.В., за результатами яких йому надані мотивовані відповіді”, – резюмували в прокуратурі.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня