Папа Римський Бенедикт XVI закликає не покладати на євреїв колективну відповідальність за вбивство Ісуса Хреста

Понтифік оприлюднив витримки зі своєї нової книги «Ісус з Назарету», в якій наголосив, що немає підстав в Писанні для аргументу, що весь єврейський народ несе відповідальність за смерть Ісуса.
Для доказу їхньої невинності, понтифік використовує метод теологічного аналізу біблійних текстів і роз’яснює неспроможність колишніх інтерпретацій, результатом яких стали антисемітизм і постійні переслідування народу Книги. Про це повідомляє Newsru з посиланням на газету The Washington Post.

У цій книзі понтифіка — розповідається про ранні роки життя Ісуса Хреста і про його вчення. У другій частині буде описано другу половину життя боголюдини, його смерть і воскресіння.

Цитата з Євангелія:

“Пилат, бачачи, що нічого не вдіє, а заколот дедалі більшає, взяв води й умив перед народом руки та й каже: Я невинний крові його; ви бачили. Увесь же народ відповів, кажучи: Кров його на нас і на дітей наших! Тоді він присудив, щоб сталось, як вони просили: відпустив їм Варавву, що за повстання й убивство був вкинутий у темницю і якого вони просили; Ісуса ж видав у їхню волю — на розп’яття”.

Добра Новина Ісуса Хреста, Сина Божого

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня