WikiLeaks: Грищенко вважає, що Путін не поважає Януковича

WikiLeaks: Грищенко вважає, що Путін не поважає ЯнуковичаПрем`єр-міністр Росії Володимир Путін не дуже високої думки про Президента Україна Віктора Януковича, говориться з посиланням на міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка в одній з шести депеш Держдепартаменту США, опублікованих на сайті WikiLeaks.

Грищенко також зазначив, що Кремль зацікавлений в “регенті” – “людині в Києві, яка була би максимально послужливою”.
За його словами, Путін “ненавидів” тодішнього президента Віктора Ющенка, не особливо поважав Януковича, і “розглядав Тимошенко, якщо не як того, кому можна довіряти, то, принаймні, як того, з ким можна мати справу”.

У повідомленні наголошується, що Грищенко, будучи послом України в Росії, в січні 2009 року сказав послу США Вільяму Тейлору, що “газовий конфлікт погіршив і без того слабкі двосторонні відносини” між сусідніми державами.

“Ніхто “в російському уряді” не хоче чути українську позицію з ключових питань”, – йдеться у депеші.

Раніше екс-президент України Леонід Кучма заявив, що, незважаючи на зміну тону риторики на більш дружню, після приходу до влади Президента Віктора Януковича за минулий рік не з`явилося нових проектів українсько-російського співробітництва.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня