Україна для людей. Різко подорожчало пальне

У середу, 9 березня, в Україні спостерігається істотне зростання цін на всі основні марки бензину.
Зокрема, у компанії UPECO повідомили, що в роздробі середня ціна бензину марки А-92 зросла на 17 копійок за літр по відношенню до п`ятниці, 4 березня, – до 8,94 грн за літр. У п`ятницю у порівнянні з четвергом, 3 березня, середня ціна виросла на 9 копійок.

Вартість літра А-95 у п`ятницю, 4 березня, в середньому зросла на 10 копійок, а сьогодні – ще на 16 копійок, і таким чином досягла позначки в 9,33 грн.

Дизпаливо з минулого четверга дизпаливо подорожчало більш ніж на 25 копійок – середня по Україні ціна становить 8,76 грн за літр.

Найдешевше дизпаливо, а також бензин марки А-95 можна купити в Київської області – 8,49 грн за літр і 8,88 грн за літр відповідно. Найдорожчий А-95 можна знайти в Донецькій області – 10,3 грн за літр.

Як повідомлялося раніше, українські автомобілісти, пасажирські та вантажні автоперевізники звернулися до прем`єра Миколи Азарова з відкритим листом, у якому вимагають не допустити введення мита на імпорт нафтопродуктів. У іншому випадку вони погрожують вдатися до масових акцій громадянської непокори.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарів: 2

 1. Анатолій пише:

  Оголошення.
  Конференція “Буття українців” відбудеться 26 березня 2011 року в приміщенні Інституту прикладного мистецтва ім. Бойчука (Кіквідзе 32, Київ, М.Дружби народів). Тема конференції – Національні українські співи. Початок о 10-00.
  Запрошуються всі бажаючі.

 2. Ганна Земко пише:

  Пане Анатоліє, як і де можна взнати про організаторів конференції “Буття українців”. НА жаль, я тільки годину тому взнала, що вона сьогодні проходить в Києві. Також чула, що після порведеної конференції виходять збірники докладів конференції. Де і в кого їх можна придбати?
  Я сама веду просвітницький україномовний проект СЛОВО ЖІНКИ, тому мені цікавлять такі речі. СЛОВО ЖІНКИ – це журнал, який виходить 1 раз на 2 місяці і Жіночий Клуб, який збирається у Києві щомісяця.
  З повагою, Ганна Земко, пишіть за адресою: annaz.06@mail.ru та телефонуйте: (067) 235 49 35

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня