Покращання життя чи повний пшик уже сьогодні

Треба віддати належне Віктору Федоровичу за те, що в розмові із країною на річницю своєї інавгурації він не побоявся сказати правду, спростувавши обіцянки, з якими йшов на вибори рік потому. Воно і зрозуміло: одна справа бути претендентом на високу посаду, коли можна говорити і обіцяти що завгодно, і інша річ, коли треба щось робити, зокрема, для покращання життя. Та ще коли не знаєш, що робити. В такому разі, як переконує досвід, краще за все обіцяти реформи, що і запропонував нам Віктор Федорович через рік після інавгурації.
Кажучи правду знову: буде боляче. Стало зрозумілим всім нам, що на нас в черговий раз чекає шокова терапія для покращання життя. Як така шокова терапія , можливо, і не була б такою непрємливою з огляду на те, що суспільство, дійсно, зачекалося давно на зміни та ще й з покращанням життя. Але після розмови Віктора Федоровича виникають великі сумніви в здатності провідників шокової терапії провести її без травмування чи, навіть, фатальних ускладнень і втрат.

Як відомо провідники шокової терапії, команда Віктора Федоровича, з проведенням такого лікування суспільства не забарилися і стали впроваджувати його відразу після інавгурації, не з’ясувавши діагноз захворювання, а діючи відповідно до партійних програм і не звертаючи уваги на грубі порушення права і Конституції України, керуючись правилом “проти лому немає прийому”. Суспільство, яке ломало голову, як Віктору Федоровичу вдасться привести до влади новий слухняний Уряд, не маючи більшості в парламенті, було шоковане формуванням більшості і затвердженням останньою Уряду на чолі з Миколою Яновичем. Шокова терапія з ломом проти права була продовжена і продовжується нині з переписуванням законів під потреби провідників лікування. Останній прийом показовий: мандатний комітет Верховної Ради розробляє пропозиції про внесення змін до Конституції України і ряду законів, щоб покінчити з наріканнями про порушення народними депутатами конституційних норм при голосуванні за “того хлопця”.

Апофеозом шокової терапії з ломом була зміна самої Конституції України з наділенням Віктора Федоровича небаченими повнoваженнями. Так через шокову терапію, на неправді, вибачайте на слові, на брехні була збудована стабільність влади, головне досягнення Віктора Федоровича і його команди, яке дає їй впевненість в продовженні шокової терапії під гаслами реформування всього і всіх. Та, як відомо, все, що збудоване на неправді, брехні, нічого втішного не приносить, не додає людям при владі професіоналізму . В цьому ми мали можливість переконатися вже на протязі минулого року.

Шокова терапія Уряду “гречка” привела до того, що спочатку гречку продавали по 1кг в руки, а потім гречка взагалі зникла з прилавків. Продовженням терапії буде спроба нагодувати українців китайською гречкою, до якої українці не звикли і вимушені будуть пройти терапію звикання.

Шокова терапія “податковий кодекс” обернулася небаченими страйками підприємців, масовими акціями протестів, згортанням підприємництва і зростанням безробітних, перeслідуванням учасників акцій міліцією за… пошкодження покриття майдану Незалежності.

Мало хто повірив Віктору Федоровичу, що шокова терапія “адміністративна реформа” з простим скороченням чисельності чиновників в усіх коридорах влади без будь-яких функціональних змін і розподілу повноважень між державиними органами влади і органами місцевого смоврядування, забезпечить кошти не тільки на підвищення заробітної плати тим, хто залишається, а і на проблему соціальних стандартів при заробітній платі тих, кого скорочують, близько 1600 гривень на місяць і потребах в десятки мільярдів.

Шокова терапія “корупція” привела до політичних переслідувань членів попереднього Уряду, як сверджують в Європі і чим занепокоєні, до політичних розправ з опонентами. У відповідь почули і від Віктора Федоровича дані про перeслідування за корупцію і представників влади, провідників шокової терапії. Тo де впевненість, що таке лікування не закінчиться травмами суспільної свідомості?!

Тільки но заговорив С. Тигіпко про шокову терапію “пенсійна реформа”, як за повідомленнями ЗМІ почався масовий вихід прaцівників, зокрема, міліції на пенсію: люди не вірили вже в добрі наміри і спроможності провідників терапії. Не станемо шокувати суспільство згадками про інші добрі наміри провідників шокової терапії в галузі покращання життя, які , як відомо, куди ведуть, не дай Боже, в пекло.

Не менш вражаючими були дії провідників шокової терапії і в сфері духовного життя. Шокова терапія “церква» обернулася рейдерськими захопленнями храмів УПЦ Київського патріархату в більшості при сприянні органів влади на місцях, відсутністю уваги влади до всіх церков, окрім церкви, куди ходить Президент,УПЦ Московського патріархату. Як стверджує Патріарх Філарет, проводиться в життя план, розроблений в Москві на знищення УПЦ Київського патріархату. Слава Богу, поки-що безуспішно.

Незабутніми залишилися дії Табачника, народних депутаів із більшостi в проведенні шокової терапії в сферах освіти, історії, мови, свободи слова, які привели до протестів тих, кого намагалися лікувати у такий спосіб, та зниженням відповідних рейтингів України серед держав світу.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня