В Україні необхідно терміново замінити 45% ліфтів

В Україні необхідно терміново замінити 45% ліфтівПерший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Юрій Хіврич заявив, що в Україні необхідно терміново замінити 45% ліфтів.

“У 2010 році по всій країні замінили 37 тисяч ліфтів, ще 870 тисяч полагодили”, – зазначив заступник міністра ЖКГ.

За словами чиновника, в цілому на заміну і ремонт ліфтів було виділено 68 млн гривень. “Зараз ми працюємо над програмою заміни та ремонту ліфтів. Думаю, наступного року на цей напрямок ми виділимо в три-чотири рази більше грошей, ніж у 2010 році”, – сказав Хіврич.

Він також додав, що у 45% ліфтів закінчився 25-річний термін експлуатації, і вони потребують термінової заміни.

Як повідомлялося раніше, в другій половині дня 6 березня в 16-поверховому будинку за адресою Харківське шосе, 61 з 14-го поверху впала кабіна ліфта. У ній перебував 44-річний полковник Служби безпеки України Михайло Корнілов, якому вдалося вибратися з кабіни ліфта, однак у ніч на неділю він помер.

Учора, 10 березня, територіальне управління Держкомітету з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Київській області та місту Києву створило комісію з розслідування аварії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарів: 1

  1. Анатолій пише:

    В Україні треба терміново змінити 45% влади, а ви хвилюєтеся за ліфти…

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня