Хто нас вчить толерантності?

На своєму сайті депутат Верховної Ради України Олександр Фельдман пише: «Мене виховали в повазі до Тори, єврейських традицій, до людей, до джерел єврейської культури і до коренів своїх предків». Закінчує писання про себе словами: «Небагато світла вже є достатньо для того, щоб розвіяти велику темряву». В той же час в заяві про присудження Шевченківської премії письменнику Василю Шкляру за роман «Чорний ворон» Фельдман пише: «премія в сфері літератури дісталась автору (Василю Шкляру) роману, в якому принижується національна гідність представників окремих народів і розпалюється міжнаціональна ворожнеча».
Виходячи з того, що «частина світла достатня, щоб розвіяти велику темряву, наведемо низку даних з відкритих джерел. Більше 60% багатств України належить євреям. Українці в Україні складають 77,8% населення. Євреї в Україні складають 0,2% від загальної кількості населення. За даними перепису, їх число становить 103,6 тисячі осіб.

В той же час, у теперішній Верховній Раді українцями є близько 130 депутатів, а євреями – біля 100. На Слобожанщині, де живе Олександр Фельдман, областю керує Михайло Добкін, а міським головою є Геннадій Кернес – представники єврейської общини Харкова.

Згідно з доктриною ордену Ілюмінатів, послідовники якого здійснили більшовицький переворот у 1917-му році в Петербурзі (Ленін-Бланк, Троцький-Бронштайн, Свердлов-Епштайн), мала кількість людей може керувати великою масою людей лише у випадку, коли вдасться в місця прийняття рішень поставити своїх. Тому і міністром освіти є Дмитро Табачник, в уряді – Михайло Бродський, віце-прем’єр – Борис Колесніков тощо. Як результат, найбагатші люди в Україні – Коломойський, Пінчук, Рабинович, Звягільський, Фельдман тощо.

І ці люди, на дивлячись на загарбані багатства, видають себе за меценатів, а українців звинувачують у ксенофобії та антисемітизмі. Хочу сказати, що частково українців і справді можна назвати антисемітами, але лише тому, що вони не у всьому підтримують філософію єврейства. Що ж стосується самого слова «антисемітизм», то варто нагадати, що і араби належать до семітських народів, як і іудеї. Тому пану депутату не слід узагальнювати та розписуватись також за арабів, які «особливо велику любов» відчувають до ізраїльтян.

Читати повністю тут
 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня