Податковий Майдан: Литвин просить ГПУ та МВС надати інформацію у кримінальних справах

Податковий Майдан: Литвин просить ГПУ та МВС надати інформацію у кримінальних справахГолова Верховної Ради Володимир Литвин має намір звернутися до Генпрокуратури та МВС з проханням надати інформацію щодо ситуації, пов`язаної з розслідуванням кримінальних справ, порушених після податкового Майдану.

Про це він заявив в ході засідання Верховної Ради в середу.

“Я думаю, що ми сьогодні оформимо звернення до Генеральної прокуратури, МВС і я його підпишу, щоб дали вичерпну інформацію, що було і що є зараз”, – сказав Литвин.

Як повідомив в ході засідання заступник міністра внутрішніх справ Василь Фарінник, після “податкового Майдану” “було дійсно порушено три кримінальні справи в листопаді минулого року”.

Він зазначив, що одну з цих справ було закрито у зв`язку з відсутністю складу злочину, другу кримінальну справу було порушено за фактом пошкодження автомобіля банку і ще в грудні було передано до суду. “Залишилася у провадженні Слідчого управління Києва, за якою проходять 7 осіб, одна з них перебуває під вартою … Ми цю справу вивчаємо, і до кінця місяця (березня – ред.) розберемося”, – сказав заступник міністра.

Нагадаємо, протести почалися 22 листопада і тривали до 3 грудня. На Майдані Незалежності було розбито наметове містечко, комендантом якого був Мельниченко. У ніч на 4 грудня містечко було демонтовано співробітниками комунальних служб. Пізніше стосовно деяких активістів порушили кримінальні справи за низкою статей Кримінального та Адміністративного кодексів.

На початку березня столична міліція висунула звинувачення голові правління Коаліції учасників помаранчевої революції Сергій Мельниченкові. Йому інкримінується створення злочинної групи, яка під час акцій протесту підприємців наприкінці минулого року завдала збитків державі у розмірі понад 200 тисяч грн.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня