ЗМІ: Ющенко вирішив не йти на з`їзд Нашої України, побоюючись що його позбавлять повноважень

ЗМІ: Ющенко вирішив не йти на з`їзд Нашої України, побоюючись що його позбавлять повноваженьЛідер Нашої України, колишній президент Віктор Ющенко спеціально вирішив не йти на з`їзд Нашої України, на якому повинні були прийняти новий статут партії, що підсилює позицію Валентина Наливайченка.Про це стало відомо Главкому від поінформованих джерел.

Так, за даними джерел видання, вчора Ющенко провів розмову з представниками партійної верхівки. “У ході цієї розмови люди, причетні до розробки статуту, який применшує роль екс-президента (у тому числі і Наливайченка), почули на свою адресу чимало невтішних епітетів”, – йдеться в статті.

Висновок з розмови Ющенка був нібито таким: “якщо вже ви збираєтеся провести з`їзд для того, щоб позбавити мене повноважень у партії, то я на цей з`їзд не прийду”. “Не виключено, що за цим могли піти й інші, ще більш неприємні для прихильників посилення Наливайченка наслідки”, – пише Головком.

Уже вчора ввечері з сайту Нашої Україні прибрали анонс запланованого на суботу з`їзду. Натомість на сторінці з`явилося повідомлення про те, що на п`ятницю заплановано засідання політради Нашої України, на якому “будуть розглянуті актуальні питання порядку денного партії”.

Станом на цю годину партійна прес-служба не підтверджує офіційно, що суботній з`їзд буде скасовано зовсім: мовляв, питання про його проведення буде вирішуватися на засіданні політради у п’ятницю. Однак більшість опитаних виданням нашоукраїнців не вірять у те, що з`їзд відбудеться.

“Усередині партії не вдалося залагодити спірні моменти навколо поправок до статуту. Надто різні, причому радикальні позиції щодо деяких положень, які серйозно впливають на розвиток партії”, – повідомив нардеп-нашоукраїнець Віктор Матчук.

Нагадаємо, що сьогодні в ЗМІ з`явилася інформація, що можливою причиною перенесення з`їзду може бути хвороба Ющенка. Водночас, Головком зазначає, що це не завадило йому провести вчорашню “планерку” у партійному офісі.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня