Парубій: Брат Ющенка підтвердив, що той перебуває на лікуванні

Парубій: Брат Ющенка підтвердив, що той перебуває на лікуванніЗ`їзд партії Наша Україна 19 березня не відбудеться. Про це УНІАН стало відомо з джерел у партії.

Водночас, поки невідомо, на яку конкретну дату перенесено проведення з`їзду.

У свою чергу народний депутат від партії Наша Україна Андрій Парубій зазначив, що всі рішення про перенесення з`їзду партії приймаються її політрадою.

Він повідомив, що завтра о 15:00 відбудеться засідання політради Нашої України, де і буде розглядатися це питання. “Мені відомо, що буде думка про перенесення з`їзду партії”, – сказав нардеп.

Серед причин Парубій назвав незакінчену роботу з напрацювання змін до статуту і продовження переговорів з деякими політичними силами і громадськими структурами щодо приєднання до партії.

Відповідаючи на питання, чи є ще однією причиною можлива хвороба одного з лідерів партії Наша Україна Віктора Ющенка, про що зараз говорять, Парубій сказав: “Я про це вчора питав Петра Андрійовича (брат Ющенка) і він мені підтвердив, що той перебуває на лікуванні”.

Водночас, за словами Парубія, дискусія про перенесення з`їзду почалася ще до того, як стало відомо про певні проблеми зі здоров`ям Ющенка.

Нагадаємо, вчора ЗМІ повідомили, що у Ющенка запалення нирок. І нібито через хворобу переноситься з`їзд Нашої України, який раніше було призначено на цю суботу, 19 березня.

Крім того, деякі ЗМІ поширили повідомлення джерела про те, що Ющенко нібито вирішив не йти на з`їзд Нашої України, побоюючись, що його позбавлять повноважень.

У свою чергу, дружина Ющенка Катерина спростувала інформацію про те, що її чоловік хворий.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня