«Грані та Смисли». Конференція вітчизняних психологів

25-27 березня цього року в Києві відбудеться науково-практична конференція «Грані та Смисли».
Грані Світу, смисли Існування, вітри Змін, призначення Людини та особиста Свобода… Здається, що ці категорії раніше турбували лише філософів та поетів. Сьогодні ж нас багато – тих, хто бажає осмислено дивитися на наше життя у цьому найкращому із Світів! Колись ексклюзивні питання «Хто я?», «Куди іду?» тепер є буденними.

Інна Коломбет (організатор конференції): «Кількість розвиваючих технологій зростає, як снігова лавина… Разом із тим, в геометричній прогресії розширюється коло «тих, хто працює над собою». А що далі? Всенародне просвітлення та вознесіння в інші Світи? Відчуття, на кшталт, «у моєму житті все прекрасно: улюблена робота, сім’я, діти, гроші «скільки треба»… А куди ми всі підемо, коли, нарешті вирішимо всі свої проблеми?

Ці питання у мене виникали давно, так як і те почуття, що є все-таки певний інструмент росту особистості, що є більш ефективний, ніж, наприклад, психотерапія. І коли виникла розстановка таких-собі (титульних?) фігур-образів: Людина, Психотерапія, Духовні практики, Релігія, Езотерика, я відчула, що чогось не вистачає… Щось вказувало на те, що поза людиною є «щось іще», що на порядки сильніше та вагоміше всіх вищезазначених образів. З того часу почався пошук Цього.»

Теми досліджень конференції не претендують на Істину в останній інстанції. Своїм колективним наміром учасники створюють поле Переходу. Коли цей намір для Вас близький – запрошуємо і Вас.

Організатори радо зустрінуть і «досвідчених», хто вже відвідував семінари, тренінги, та конференції, і тих, кому «хочеться тут і швидко», всіх, хто бажає скористатися концентрованим досвідом колег, щоби впевненіше крокувати далі.

Конференція відбудеться за адресою:

м. Київ, Лісовий проспект, 33а (приміщення ЗОШ № 207).

Детальна інформація: http://graniismysly.at.ua/index/uchastvovat/0-31

Увага! Обов’язкова реєстрація!

Попередній запис для учасників:

+38(050)-351-3548, +38(063)-164-8889, +38(066)-54-888-00.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня