Досить знущатися над людьми: БЮТ приніс у Раду плакати і висунув вимогу регіоналам

Досить знущатися над людьми: БЮТ приніс у Раду плакати і висунув вимогу регіоналамНародні депутати від фракції БЮТ-Батьківщина розмістили на своїх робочих місцях у сесійній залі парламенту плакат “ПР! Досить знущатися над людьми!” і зажадали негайно розглянути законопроект про індексацію зарплат і пенсій.

Сьогодні вранці на початку пленарного засідання, розмістивши в залі плакат із закликом до Партії регіонів, депутати від БЮТ-Батьківщина зібралися біля трибуни Верховної Ради, за якою із заявою виступив перший заступник голови фракції Андрій Кожем`якін. Деякі з бютівців при цьому тримали плакат: “Вимагаємо індексацію пенсій і зарплат на 42%!”.

Депутати від БЮТ зареєстрували у ВР проект закону Про індексацію пенсій, заробітних плат і соціальних виплат на рівень інфляції і наполягають на його терміновому ухваленні. За даними БЮТ-Батьківщини, реальний показник інфляції в Україні становить 42% проти задекларованого владою рівня в 9%.

Під час свого виступу за трибуною Андрій Кожем`якін заявив, що його фракція вимагає від влади спрчямувати свою політику на забезпечення соціальних потреб населення. Він зазначив, що в країні відбувається галопуюча інфляція, зростання цін, а більшість у ВР по справжньому турбує тільки перерозподіл влади. “Це відбувається в той час, як 90% наших громадян перебувають за межею бідності”, – сказав бютівець.

За його словами, влада практично втратила контроль за процесами, що відбуваються в країні. Посилаючись на оцінки експертів, Кожем`якін заявив, що рівень інфляції за 2010 рік становив щонайменше 42%. Також він зазначив, що в той час, як у країні була криза, тодішній уряд під керівництвом Юлії Тимошенко робив усе можливе для того, щоб не допустити зростання цін і тарифів.

Кожем`якін наголосив, що зараз, у той час, як падає платоспроможність населення, більшість ухвалює ті проекти законів, які є далеко не першочерговими. “Саме тому фракція БЮТ-Батьківщина наполягає на першочерговому розгляді законопроекту про індексацію пенсій, заробітних плат і соціальних виплат на рівень інфляції. Він передбачає в автоматичному режимі підвищення пенсій, заробітних плат та інших соціальних виплат відповідно до реальної інфляцією”, – сказав Кожем`якін.

“Не придумані спекулянти, а влада повинна повністю відшкодовувати громадянам різке подорожчання продуктів харчування, послуг, тарифів. Ми вимагаємо від виконавчої влади, від більшості в парламенті припинити фарс у стінах законодавчого органу і приймати рішення, що забезпечують Конституційне право громадян України на гідний рівень життя” , – йдеться в заяві фраки БЮТ-Батьківщина.

Згідно із заявою, яскравим підтвердженням того, що реальний рівень інфляції за 2010 рік склав щонайменше 42%, є те, що за рік діяльності чинної влади ціни на продукти харчування досягли рекордних максимумів: “Гречка подорожчала на 300%, молочні продукти на 150% , овочі, фрукти на 40% “.

Нагадаємо, вчора лідер ВО Батьківщина, екс-прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що очікує реакції генерального прокурора Віктора Пшонки на її заяву про скоєння злочинів – фальсифікації показників рівня інфляції в країні.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня