Прес-секретар Ющенка назвала плітками інформацію про його конфлікт з Наливайченком

Прес-секретар Ющенка назвала плітками інформацію про його конфлікт з НаливайченкомНародний депутат, член політради партії Наша Україна Андрій Парубій (фракція НУ-НС) заявив, що рішення про дату проведення з`їзду партії буде прийняте на політраді партії 18 березня. Водночас, прес-секретар лідера партії Віктора Ющенка назвала плітками інформацію про конфлікт між Ющенком і головою політради партії Валентином Наливайченко.

“Зараз триває дискусія, яким має бути статут партії”, – сказав Парубій. Він наголосив, що поки з цього питання “не досягнуто консенсусу”, і що дискусія – “це нормальний процес”.

“У ході дискусії обговорюється, якою буде структура партії, як зробити її роботу ефективною”, – сказав нардеп.

У свою чергу, член політради Нашої України, прес-секретар лідера партії Віктора Ющенка Ірина Ванникова відповідаючи на запитання, чи існує конфлікт між Віктором Ющенком і головою політради партії Валентином Наливайченко, заявила: “Абсолютні плітки і абсолютно надумана історія”. За словами Ванникової, персонального конфлікту між ними “немає і бути не може”. “Я це стверджую, тому що постійно працюю з Віктором Андрійовичем (Ющенком – ІФ), весь час перебуваю поруч”, – додала вона.

Прес-секретар також зазначила, що між членами партії йдуть дискусії про перспективи подальшого розвитку Нашої України.

Як повідомлялося, на суботу, 19 березня, був запланований з`їзд партії Наша Україна. Проте, в прес-службі партії повідомили, що з`їзд відмінятися, а дата проведення буде визначена на політраді партії в п`ятницю. Водночас, ЗМІ з посиланням на свої джерела в партії повідомили, що нібито скасування з`їзду викликане конфліктом між Ющенком і Наливайченком. За інформацією журналістів, це нібито пов`язано з тим, що розроблений новий статут партії пропонує зробити Ющенка номінальним лідером, а всі повноваження передати Наливайченку.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня