Нардеп від НУ-НС заявив, що система не зарахувала його голос при голосуванні за введення в дію Ради-3

Нардеп від НУ-НС заявив, що система не зарахувала його голос при голосуванні за введення в дію Ради-3Депутат Верховної Ради України від Народної самооборони Юрій Стець звернувся до спікера парламенту із заявою, в якій вимагає зарахувати його голос на підтримку парламентської постанови, що передбачає введення нової системи голосування за допомогою сенсорних клавіш, яка виключає голосування депутатів один за одного.

Як повідомила прес-служба Самооборони, нардеп пояснив, що він голосував за цей документ, але система Рада не зарахувала його голос.
“Я голосував за законопроект № 8218 … після неприйняття мого голосу, я звернувся до голови ВР Литвина В. М. з листом, який зареєстровано в апараті ВР, про моє голосуванні та зарахуванні мого голосу “, – повідомив депутат на своїй сторінці в Facebook.

Також він додав, що надіслав відповідну заяву в Генеральну прокуратуру.

Нагадаємо, 17 березня Верховна Рада відправила на доопрацювання проект постанови про введення реєстрації народних депутатів України та фіксації результатів їх особистого голосування за допомогою сенсорної клавіші. Для ухвалення цього проекту постанови не вистачило чотирьох голосів. Зокрема, впровадження нової сенсорної кнопки підтримали лише десять регіоналів. Після голосування спікер Литвин пообіцяв внести законопроект з питань особистого голосування в Раді.

Водночас, депутат Арсеній Яценюк спрогнозував, що сенсорна система для голосування в Раді взагалі не буде введена, зазначивши, що це “не більш ніж замилювання очей”. При цьому, заступник голови фракції БЮТ-Батьківщина Сергій Соболєв припустив, що введення цієї системи буде відтягуватися до кінця поточної сесії парламенту, а лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що це питання Рада може розглянути вже на наступному пленарному тижні.Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня