Ляшко заявив, що Азаров “ковтає віагру”

Ляшко заявив, що Азаров Народний депутат України Олег Ляшко, виступаючи сьогодні у Верховній Раді, заявив, що Кабінет міністрів України намагається “врятувати свою імпотенцію закордонними кредитами, ковтаючи валюту, як віагру, щоб переспати з Міжнародним валютним фондом”.

Звернення депутата до українців, озвучене в Раді, передала його прес-служба. У своїй заяві з заголовком “Азаров ковтає віагру” Ляшко зазначив:

“Чим частіше ми чуємо від влади балаканину про реформи, тим менше власне самих реформ. Ось таке” покращення життя вже сьогодні “. Кожен третій працездатний співвітчизник залишив батьківщину і шукає заробітку за кордоном! Багато повернулися б до рідного дому до своїх сімей, але де їм знайти роботу за гідні гроші?!

Навіть ті, хто працює на виробництві, переважно не додають до національного ВВП, а споживають імпортні продукти – буряк, часник, цибулю, картоплю, цукор – тобто все те, чим родюча Україні здатна завалити півсвіту під саму зав`язку.

Нещодавно уряд навіть закупив для наших людей азіатський корм для тварин! А міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, як рекламний агент провінційної фірмочки, називає цей корм китайською гречкою інших сортів. Всякий мотлох завозиться з-за кордону, тому що українські заводи і фабрики пограбовані і зруйновані.
Через утискки з боку влади та хабарництва національні виробники, які мають найменший дохід, уникають державного нагляду, сплати податків до бюджету та соціальних фондів. А уряд сліпий, бо не бачить, що надприбутки олігархів на тлі жалюгідних пенсій і мізерних зарплат – це Туніс, Єгипет і Лівія разом узяті для України! Свою імпотенцію уряд прагне врятувати закордонними кредитами, ковтаючи валюту, як віагру, щоб переспати з Міжнародним валютним фондом. А це вже загрожує національній незалежності.

Переконаний, що ніякі реформочки на окремих діляночках економіки не принесуть позитивних результатів. Потрібна нова економічна політика! Політика відновлення національного виробництва! Політика створення мільйонів робочих місць для українських громадян! Нова економічна політика перш за все повинна спиратися на національні фінансові, трудові та матеріальні ресурси. Тільки це дозволить створити умови для реального покращення життя наших громадян “.

Нагадаємо, в лютому Ляшко заявив про намір виграти спочатку парламентські, а потім і президентські вибори. На початку березня позафракційний депутат повідомив, що активно працює над створенням партії і оголосив конкурс на найкращу назву для своєї політ сили.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня