Янукович відклав пенсійну реформу

Янукович відклав пенсійну реформуПрезидент України Віктор Янукович заявляє, що законопроект про пенсійну реформу не готовий до розгляду у Верховній Раді. Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable{mso-style-name:”Обычная таблица”;mso-tstyle-rowband-size:0;mso-tstyle-colband-size:0;mso-style-noshow:yes;mso-style-parent:””;mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;mso-para-margin:0cm;mso-para-margin-bottom:.0001pt;mso-pagination:widow-orphan;font-size:10.0pt;font-family:”Times New Roman”;mso-ansi-language:#0400;mso-fareast-language:#0400;mso-bidi-language:#0400;}

Як повідомили  у прес-службі главидержави, про це Президент сказав під час зустрічі з прем’єр-міністром МиколоюАзаровим.

“Я ініціативно скасував на цьому тижні розгляд закону про пенсійнуреформу”, – сказав глава держави.

Аргументуючи своє рішення, Президент підкреслив, що “законопроект неготовий до голосування”.

“Я щоденно отримую величезну кількість листів від громадських організацій,громадян України, які вказують на те, що люди не знайомі з положеннями цьогозакону… Фактично, не знайомі з пенсійною реформою”, – зауважив Янукович.

Глава держави наголосив, що перш ніж розглядати законопроект про пенсійнуреформу у парламенті, необхідно провести роз’яснювальну роботу положень законусеред громадян.

“Перед тим, як його (законопроект) розглядати у Верховній Раді, треба, щобйого усвідомлювали люди, ті, яких буде торкатися той чи інший закон, та чи іншареформа”, – підкреслив Янукович.

У зв’язку з цим Президент доручив Азарову вдосконалити хід громадськогообговорення майбутньої пенсійної реформи і цей законопроект.

“Додатково треба обов’язково провести громадські слухання в регіонах, -підкреслив глава держави. – Я знаю, що віце-прем’єр-міністр Тігіпко добрепрацював у цьому напрямку, і не тільки він. Але цього недостатньо”.

Янукович зауважив, що пенсійна реформа є дуже серйозним кроком, тожкерівництво держави має підійти до нього з усією відповідальністю. Президентнаголосив, що ця реформа в першу чергу спрямована на “підвищення пенсій тимкатегоріям пенсіонерів, які сьогодні не можуть жити на такі малі пенсії”.

Глава держави також підкреслив, що, згідно з положеннями законопроекту,значно скорочується розмір максимальної пенсії.

“Ми значно знижуємо верхню межу, яка вже досягла 60 тисяч гривень. Ця межане повинна перевищувати десять мінімальних пенсій”, – наголосив Янукович

На переконання Президента, завдяки реформі у пенсійній сфері буделегалізовано тіньові заробітні плати, що дасть можливість забезпечити зростаннярозміру пенсій. “За рахунок пенсійної реформи ми легалізуємо заробітні плати, ілюди, які виходять на пенсії, за рахунок легалізації власної заробітної платиотримають більші пенсії. Це буде набагато більше, ніж ті заробітні платимізерні, які вони отримують в конвертах”, – резюмував глава держави.

Як повідомлялося, проект закону Про заходи щодо законодавчого забезпеченняреформування пенсійної системи, автором якого є Кабінет міністрів України бувоприлюднений на сайті Верховної Ради України у грудні 2010 року.

До порядку денного парламенту на поточний тиждень не було внесенозаконопроекту про проведення пенсійної реформи.

Джерело: НОВИНАР

Коментарів: 2

 1. Леся пише:

  1. Мудрим рішенням було би видати Закон, щоб особа, яка йде на пенсію, але
  хоче працювати, повинна вибрати: робота або пенсія. Це є несправедливо,
  коли люди отримують дві виплати: пенсію і оплату від праці, натомість,
  коли молодь після закінчення вищих навчальних закладів залишається
  безробітними. Пенсіонери, які працюють – обкрадають у такий спосіб
  непрацюючих молодих спеціалістів. І це є недоліком.

 2. Леся пише:

  2. Також мудрою була минулорічна ідея Президента України Віктора Януковича про зрізання великих пенсій, тобто замість 60000 грн., максимальною пенсією була би 6000 грн., а мінімальною 1500 грн. Якщо би цю ідею реалізували рік назад, скільки би створено було робочих місць, замість того що у квітні місяці 2011 року планується скорочення робочих місць в установах, організаціях, обласних і районних адміністраціях в Івано-Франківській області. Скороченню робочих місць підлягають зокрема люди, які якісно, ефективно, організовано виконують роботу. Метою скорочення робочих місць є отримання грошей для пенсійного забезпечення. Скорочення робочих місць – це є рішення безглуздим. Адже, скорочення робочих місць – це є створення великої кількості безробітних. Більшість негативних явищ, які відбуваються в суспільстві серед молодого покоління, залежить саме від влади вищої, тобто Президента, Верховної Ради. Ви несете відповідальність за доброякісне життя народу. На Вас покладаються обов’язки створити умови і допомогти суспільству жити благополучним і гідним життям. Багато молоді стає наркоманами, алкоголезалежними, крадіями, вбивцями, через те, що вони опиняються у складних обставинах, де не знаходять вихід, вирішення своїх проблем. А ці умови і обставини створюєте Ви. Це є насамперед проблема працевлаштування, відсутність грошей. На роботу влаштовуються через хабарі і знайомства, через родинні зв’язки. Кожна людина має необхідність у задоволенні своїх потреб згідно Теорії Маслоу. Варто полюбити свій народ і дбати про нього так, як Ви дбаєте про своїх дітей і дорогих людей.

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня