Щасливі можливості для чесних спільнот

А якщо чесна людина вже не одна? І вона не хоче бути «толерантним лопухом»? А вже є громада чесних людей? Якщо всі в цій громаді чесні? Непідкупні? Чи вдержиться серед чесних людей підла істота? Мабуть ні. І, напевне, за такими громадами майбутнє.
За останні 150 років продуктивність людської праці зросла у 150– 200 разів. 150 років тому теж була влада, наука, культура, театри, професійне військо, торгівля, трудящі верстви, навіть реклама. І жили собі, вистачало якось. Щонеділі співали так, що свічки в хаті блимали.

А тепер, коли одна людина виробляє в середньому стільки, що можна прогодувати 150–200 чоловік, маємо бідність, збільшення робочого дня і пенсійного віку, борги, продаж національних багатств «цивілізованим» сусідам…

Тільки не треба балакати про «подвищення запросов сучасного насєлєнія». Не у сто ж разів вони можуть підвищитися! Тим більше, що більшість «запросів» – справжні збочення, до яких нас потроху призвичаюють.

Куди все дівається? На чому держиться така дика експлуатація? Чому переважна більшість народу це терпить і погоджується з тим, що таке взагалі можна якось виправдати, тим більше назвати законним?

Тому що кожен надіється і сам вкрасти у ближнього, або якось обдурити.

Уявімо собі «казкову» річ – всі стали чесними. Що далі?

Всі чесно працюють. Ніхто не краде. Ніхто не бреше. Всі підказують, підбадьорюють, допомагають і навчають одне одного. Всі стали людьми. Всі поважають людей. Не за страх, а за совість.

Далі – вивільняються так звані «єврейські» професії – лихварі, адвокатура, проституція (звичайна і політична), спекулянти (так звані «посрєднікі», яких витуриш хіба що кийком), більшість контролюючих органів, більшість лікарів, більшість фармацевтичних заводів, більшість карних органів, міліція, різні охоронні служби, весь збочений бізнес (тут і великий спорт, і казино, і виробництва, що їх обслуговують).

Горілку, цигарки – або не виробляють, або – за кордон, замість металобрухту. Бо горілку, наприклад, не всі народи гонять, а п’ють, зледачілі, брагу… Маси засуджених не сидять на шиї народу… Всі чесно працюють в корисних для суспільства галузях.

Чи завозили б тоді до нас із-за кордону всілякий трохи дешевший товар, щоб розорювалися свої, вітчизняні виробники? Чи стали б купувати чесні люди такий чужий товар, стаючи співучасниками розорення своєї ж країни? Чи віддавалися б за хабарі наші технології, землі, репутація?

Яка б була тоді тривалість робочого дня? Візьміть калькулятор і приблизно, по мінімуму, прикиньте – ну ніяк не більше ОДНОЇ ГОДИНИ НА ДЕНЬ. І це забезпечувало б такий самий рівень життя, як сьогодні. Навіть, удвічі-тричі вищий, якщо врахувати позбавлення марнотратства бидлоеліти і викачку за кордон.

Це ж скільки б вивільнилося часу для найважливіших потреб людини! Для здоров’я, саморозвитку, виховання дітей. Спортом займалися б не спортсмени, а люди. Співали б і танцювали не голубуваті «арцісти», а люди! І хіба комусь погано б жилося? Навіть та ж бидлоеліта не постраждала б, працюючи потроху.

Скільки б коштів вивільнилося для розквіту науки! Для ще більшого зростання продуктивності праці, збереження природи! Це ж яке б почалося прискорення розвитку країни та її громадян, особистостей!

Чомусь поширена така єврейська «мудрість», що розумний той, хто нікому не довіряє і сам дурить інших. І що щастя в тому, щоб побільше загарбати матеріальних благ. «Нє пойман – нє вор». «Гроші не тхнуть». Давня єврейська приказка «Галілеянин любить честь, а єврей – гроші».

А чи насправді розумні ті люди, що марнують своє життя на боротьбу один проти одного за кусень сусідського хліба з маслом? Та чи насправді можна назвати радістю отримати вкрадене? І найголовніше – суспільство, складене з таких «розумників», набагато бідніше – і морально, і матеріально – того суспільства, де чесні «дурні» допомагають один одному.

Тож дурень якраз той, хто хоче вилізти нагору за рахунок іншого. Бо він, урвавши тимчасово сумнівний кусень щастя, руйнує навколишній простір життя.

Зверніть увагу – кривда завжди тримається на підміні понять. Дурні назвали себе розумними і, розхвалюючи свої збочення толерантним «лопухам», руйнують вже планету. Всі вже забули, що тільки чесність влаштовує всіх. А при постійній розтліваючій агітації ЗМІ тупість переважної більшості людей досягла таких меж, що ніхто не наважується почати стати чесним. Всі бояться, що чесна людина, знаходячись серед «нормальних» (підлих) «розумних» (розумово недорозвинених через свій егоїзм і націлених на легкі гроші) людей або загине, або стане бідною.

А якщо чесна людина вже не одна? І вона не хоче бути «толерантним лопухом»? А вже є громада чесних людей? Якщо всі в цій громаді чесні? Непідкупні? Чи вдержиться серед чесних людей підла істота? Мабуть ні. І, напевне, за такими громадами майбутнє.

Думаєте, важко чесний устрій влаштувати? Достатньо тільки людської волі на те. Бо незрівнянно важче жити бидлом і грабувати одне одного.

Хтось скаже, що всілякі різкі переміни небажані, бо загрожують економічними кризами і хаосом. А що може бути небезпечніше і загрозливіше за віддавання влади над собою довершеним злочинцям?

Не треба себе обдурювати: краще кризу зробити самому, знаючи з якою ціллю, ніж чекати на «дєжурний» голодомор.

Час плине, чим раніше схаменемося, тим легше, швидше і раніше запануємо у своїй сторонці.

Прочитав? Починай з себе!

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня