Cин Каддафі вимагає «від цього клоуна» Саркозі повернути лівійські гроші на свою передвиборну кампанію

Поки лівійський лідер Муамар Каддафі виступав з телезверненням до нації, його син Саїф Аль-іслам дав ексклюзивне інтерв’ю журналістові «Євроньюс» Ріаду Муассесу. У ньому він пообіцяв представити документи, компрометуючі президента Франції Ніколя Саркозі.
«Євроньюс»: Франція стала першою країною, що визнала Національну революційну раду (повстанців – НО). Що ви про це думаєте? Яке ваша думка про президента Саркозі?

Саїф Аль-іслам Каддафі: Хай Саркозі спочатку віддасть ті гроші, які він узяв у Лівії для фінансування своєї передвиборної кампанії. Це ми фінансували його кампанію, у нас є всі докази, і ми готові їх представити.

Перше, що ми зажадаємо від цього клоуна – хай поверне гроші лівійському народові. Ми йому допомогли, аби він допомагав лівійському народові, але він розчарував нас. Тоді хай віддає наші гроші! У нас є всі докази – банківські рахунки, документи, банківські перекази – і все це ми скоро обнародуємо.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня