ЗМІ: Литвин на зборах регіоналів зірвав оплески і викликав сміх

ЗМІ: Литвин на зборах регіоналів зірвав оплески і викликав сміхГолова Верховної Ради України Володимир Литвин заявив, що Партія регіонів не монополізувала владу, а сконцентрувала відповідальність у своїх руках. Водночас, він відзначив, що 5% членів Народної партії сьогодні гідно представляють в радах всіх рівнів Партію регіонів.”Партія регіонів є домінуючою за результатами виборів до місцевих органів влади. Дехто говорить про монополізацію влади. Я вважаю, що потрібно ставити питання в іншій площині – про концентрацію відповідальності. Я вдячний за те, що люди, які тут присутні, не соромляться і говорять, що вони несуть відповідальність “, – сказав Литвин, виступаючи під час сьогоднішнього національних зборів депутатів усіх рівнів від Партії регіонів за участю сільських, селищних і міських голів.

При цьому спікер наголосив, що в цій роботі не потрібно забувати про партнерів. “Зокрема, я кажу про Народну партію, яку я представляю, щоб той рівень співпраці, який є в Києві, був реалізований і на місцевому рівні”, – сказав голова Ради.

Також Литвин зазначив, що за кількістю обраних сільських, селищних і міських голів, Народна партія росідає друге місце після Партії регіонів, а з представництва в радах всіх рівнів – четверте. “Тому я сьогодні розраховую на те, що у нас буде співпраця, особливо з огляду на ту обставину, що до 5% членів Народної партії сьогодні гідно представляють в радах всіх рівнів Партію регіонів”, – сказав Литвин.

Як зазначає ЛІГАБізнесІнформ, остання заява спікера викликала в залі гучні оплески і сміх. “Я думаю, аплодують ті, хто це дуже добре знає”, – прокоментував таку реакцію Литвин. “Нам належить ще прийняти безліч важливих рішень на всіх рівнях”, – резюмував він.

Як повідомлялося, в Києві відбуваються національні збори депутатів рад усіх рівнів від Партії регіонів. У зборах беруть участь майже 7 тисяч осіб, серед яких сільські, селищні, міські голови і народні депутати України.

Прем`єр-міністр України, лідер Партії регіонів Микола Азаров у ході зборів закликав однопартійців у владі “піти від совка” (пережитків колишнього СРСР) і не грубіянити людям, які звертаються до них за допомогою. Президент України Віктор Янукович у своєму зверненні до учасників зборів заявив, що політичне протистояння перешкоджає євроінтеграції України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня