Ляшко: Я був не проти переспати з Тимошенко

Ляшко: Я був не проти переспати з ТимошенкоСкандально відомий народний депутат Олег Ляшко розповів, що лідер Батьківщини Юлія Тимошенко подобалася йому не просто як політичний лідер, а він був не проти з нею переспати.

Про це він зізнався в інтерв`ю ТСН.

“Вона мені подобалася як жінка. Покажіть мені чоловіка, який не прагнув раніше переспати з Тимошенко. Я перший був не проти. Але раніше. Сьогодні вже не можна. Я вам більше скажу, багатьох моїх колег цікавило місце під спідницею Тимошенко”, – відверто заявив Ляшко.

Крім того, нардеп розповів, чому його недолюблюють колишні колеги з БЮТ: “Тому що їх жаба давить. У них немає того, що є у мене. Якби у них було те, що є у мене – вони б так само, як і я, в Чернігівській області зробили б за Тимошенко 64%”.

“Коли я працюю – я працюю, я не крав, я не бігав по кабінетах, коли Тимошенко була прем`єром, щоб призначити своїх людей. І сам нікуди не пішов. А вони всі бігали і вирішували власні питання. А в мене власних питань немає – я свої власні питання вже давно повирішував”, – додав Ляшко.

Як повідомлялося, раніше Ляшко заявив, що прем`єр-міністр України Микола Азаров “ковтає віагру”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня