ПР: Тяжінням до розкоші Тимошенко дискредитує народників Європи

ПР: Тяжінням до розкоші Тимошенко дискредитує народників ЄвропиНародний депутат від фракції Партії регіонів Леонід Кожара сподівається, що європейські політики звернуть увагу на те, що екс-прем`єр України, лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко прибула до Брюсселя на саміт Європейської народної партії (ЄНП) чартерним рейсом.

“Вартість чартерного перельоту 6-7 пасажирів за маршрутом Київ-Брюссель з дводенною стоянкою буде коштувати близько 20 тис. євро. Сподіваюся, європейські політики на саміті ЄНП поставлять Тимошенко питання: звідки такі гроші?”, – цитує Кожару його прес-служба.

Політик нагадав, що нещодавно Україну відвідав керівник групи Прогресивного альянсу соціалістів і демократів у Європейському парламенті Мартін Шульц, який прилетів звичайним рейсом.

“У кризовий час взагалі стало правилом гарного тону – літати звичайними рейсами. Тому нехай європейські колеги Тимошенко подивляться, наскільки “по-європейськи” веде себе сама Юлія Володимирівна”, – зазначив народний депутат.

Кожара переконаний в тому, що лідери європейських народників, такі як керівник Європарламенту Єжи Бузек або лідер Європейської народної партії Вільфред Мартенс, не літають чартерними рейсами.

У свою чергу прес-служба Батьківщини повідомила, що чартерний переліт Тимошенко до Брюсселя оплачений партією.

“Рішення скористатися чартерним рейсом мотивоване тим, що графік Юлії Тимошенко зараз абсолютно залежний від погоди в Генеральній прокуратурі”, – сказано в повідомленні.

“Тому очевидною була необхідність мати люфт часу для вильоту, забезпечити який прив`язкою до звичайного рейсу було б неможливо”, – пояснює прес-служба.

Як повідомлялося, сьогодні Тимошенко вилетіла до Брюсселя для участі в саміті Європейської народної партії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня