Мельниченко: Литвин планував переворот і підставив Кучму

Мельниченко: Литвин планував переворот і підставив КучмуКолишній офіцер Держохорони Микола Мельниченко заявив, що спікер парламенту Володимир Литвин підставив другого президента України Леоніда Кучму.

Мельниченко, зокрема, зазначив, що не вважає Кучму головною дійовою особою у справі про вбивство Георгія Гонгадзе: “Я абсолютно переконаний, що це не кінець. І у справі Гонгадзе Кучма не є головним” злочинцем “.

“На мій погляд, головна дійова особа, яка це все організувала, це – голова Верховної Ради Литвин Володимир Михайлович. Я абсолютно переконаний, що Литвин має відповідати за фактом вбивства журналіста Гонгадзе. Кучму використовували у справі Гонгадзе”, – заявив Мельниченко в ефірі ТВі .

“Це була інтрига і Кучму підставили. Підставив Литвин. Литвин планував здійснити державний переворот, щоб самому бути при владі, самому очолити державу Україна. Я переконаний в тому, що полковник СБУ, учасник бойових дій, Литвин Володимир Михайлович, – він злітав до Косова на годину і став учасником бойових дій, у нього звання – полковник СБУ – робив пастки, бо він професійна людина з проведення спецоперацій”, – додав він.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня